Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ruskitrol: Byłeś zakochany 6 lat temu. Przeszło ci po ruchaniu, co nie? No to teraz spuść ją do kibla, jako ona ciebie spuściła i poszukaj sobie innej foczki. Trzymaj sie i nie przeżywaj tego za mocno!
  • Odpowiedz
@ruskitrol: Żeby nie było: wiem co czujesz. Tego uczucia nie da się wyłączyć jak jakimś guzikiem. Można się napić, ale tak naprawdę po prostu trzeba to znieść jakoś. Tego kwiata jest pół świata. Nie ma wielu, ale zdarzają się mądre dziewki. Może spotkasz. A jak nie, to trudno, nie wiedzą co tracą, tępe dzidy. Salud!
  • Odpowiedz
  • 10
@Felixu: Od 2 tygodni wychodziła to mówiła że na integracje z pracy dzisiaj z kolegą i jego dziewczyną na impreze. A finalnie wyszło że jeździła do typa do domu na "randki". Parę godzin temu dowiedziałem się od pewnego źródła no i zonk totalny. Nie wiem co robić
  • Odpowiedz
@ruskitrol wszyscy powiedzą zerwij i ja też bym tak kiedyś powiedziała, później ja zostałam zdradzona i gdyby tylko to była kwestia zdrady, to z perspektywy czasu starałabym się wybaczyć jeśli się da i jeśli warto.
  • Odpowiedz
@Mirkova: Nie zależy. Zdrada to zdrada. Zaufanie to jedna z podstaw zdrowego związku. Nie wmówisz mi, że zaufałabyś ponownie facetowi, który cię zdradził. Pogonić szona i uważać na kolejne.
  • Odpowiedz