Wpis z mikrobloga

#danielmagical czy ja dobrze rozumiem, że gruby chce robić wojenki z nitro który słusznie pocisnął uniwersum u2 i nikole? Przecież to magical jest winien tej sytuacji i się dziwi, że ktoś go ciśnie i mu wytyka prawde. @daniel-zwierzynski widzę, że zapomniałeś to ci podpowiem. Przypomnij sobie w jak szybkim czasie isamu zniszczył cie gdy na niego najechałeś, a teraz chce się rzucać do nitro ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ps. Przygotuj się, bo transtv wraca na twitchu i kick, więc i z nimi będzie miał konkurencje, tylko w przypadku ferrariego to ciebie na liścia wyjaśni i przyjedzie na u2 jak kiedyś proboszcz co się do niego prułeś co cały obsrany chowałeś się po salonie by w razie ataku mieć dowód na typa.
  • 5
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Nacr00xx: to jest zawodowy bokser. Idź na taką sekcje gdzie trenują i sam się przekonaj do czego zdolny jest zawodowy fighter. Raz ci gonga strzeli i padniesz na ziemie to już nie będziesz chciał ponownego kontaktu z nim i będziesz go unikał próbując różnych sposobów by go pokonać. Ja swoje przesiedziałem, w krav maga, boksie i mma nabierając doświadczenie i mam pojęcie do czego taka osoba jest zdolna przeciwko amatorowi. A