Wpis z mikrobloga

Pytanie. Być można znajdą się tutaj jacyś fizjoterapeuci lub ortopedzi.

około 2 lata temu uszkodziłem sobie kolano i po wszelkich badaniach doszło do uszkodzenia więzadła MCL. Nic nie robiłem przez 2 miesiące, bo myślałem, że rozchodzę, ale dość często kolano mi przeskakiwało i było takie bardzo dziwne uczucie w kolanie jakby przemieszczenia kolana. Jest to dosyć losowe. Byłem także na rehabilitacji, ale tam konkretnie spieprzyli robotę i kolano jest w jeszcze gorszym stanie. Ortopeda ostatecznie wysłał mnie na rezonans magnetyczny kolana, który wykaże bardziej czy nie jest coś uszkodzone. Co w takim przypadku mam robić? Fizjoterapeuta mówił, ze za mało jest na operację, a dosyć ciężko żyje mi się bez uprawiania sportu. Czekać dalej z NFZ i znowu mi raczej nie pomogą czy iść do jakiegoś specjalisty prywatnie? I jaka kwota wchodzi w grę.
#fizjoterapia #wykop #nfz #kolano #sporty
  • 3
@Rododendron123: same here :( u mnie bieganie wykluczone, jedynie jakieś chodzenie, orbitrek, albo statyczne ćwiczenia :/ Na pewno warto iść prywatnie o ile masz hajs, zdrowie najważniejsze. Koszt konsultacji pewnie 300 zł + prześwietlenie też gdzieś tyle. I w zależności co wyjdzie, czy jakieś zabiegi albo rehabilitacja. Warto poszukać takiego ortopedy co przyjmuje prywatnie i pracuje w szpitalu publiczym, niektórzy wtedy kierują na zabiegi na nfz.Tanio nie będzie ale ja bym