Wpis z mikrobloga

W końcu i ja mogę się czymś pochwalić - Ibanez AZ2402 PWF, pewnie zjecie mnie za to że kupiłem nową i powinienem szukać używek - Ale cena nie rozniła sie znacząco i nie było wiele egzemplarzy na sprzedaż. Cieszę się, mimo wszystko że dojechała cała - wieczorem ją ogarnę, nasstroje i wyreguluje
#gitaraelektryczna #chwalesie #gitara
ActiZ - W końcu i ja mogę się czymś pochwalić - Ibanez AZ2402 PWF, pewnie zjecie mnie...

źródło: 331953294_574044004607908_5411388626188143967_n

Pobierz
  • 20
SA360NQM


@ActiZ: No ja zaczynałem od Corta G100HH za 430 złotych. Nie szkoda mi więc było z nią eksperymentować, więc nauczyłem się regulacji, wymieniłem przetworniki na Merliny (w tym Hellfire), przemalowałem i parę innych zmian. Teraz mam Ibaneza RG 421 za 1500 i absolutnie nie potrzebuję niczego więcej, bo w sumie polowałem na Solara lub Schectera C-6 pro. I w sumie dobrze, że nie wywaliłem tyle kasy - wiele by to
@kuroszczur: Dziwi mnie, że cię piecze kupowanie drogiej gitary ;)

Ludzie przewalają flotę na kompletne bzdury, granie na gitarze jednak jest dosyć aktywnym i wymagającym hobby. W czym problem, że kogoś kręci granie na tyle żeby wydać dosyć dużą kwotę na instrument?

Minęły czasy PRL i lat 90tych, w których wszyscy byli zmuszeni grać na gitarach z akcją 2 cm na 12tym progu, a takie instrumenty z zachodu były tylko w
Nic mnie nie piecze. Sam bym kupił sobie trzecią, ale również tutaj na wykopie wmawiam sobie, że mi to niepotrzebne( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kuroszczur: To cię podrażnię :D Masz gity ze stałym mostem, potrzebujesz chociaż jednej z Floydem/Edge/Lo-Pro ;D

bardzo fajne i ładne wiosło. Ja to bym się jednak na białe nie zdecydował, bo chyba z czasem żółkną.


@Kokos: Dla niektórych to żółknięcie ma urok ;)