Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna #rosja

To było naprawdę zabawne, widząc całe oburzenie Rosjan na stronach internetowych z powodu wizyty Bidena w Kijowie. Sporo Rosjan nawoływało, żeby natychmiast uderzyć w Kijów rakietami, podczas gdy Biden wciąż tam był, aby zabić jednocześnie jego i Zełenskiego. Wielu wzywało nawet do uderzenia w Kijów bombą atomową. Czy oni naprawdę są tak głupi, że nie rozumieją implikacji celowego zabicia prezydenta USA, i to z użyciem broni nuklearnej? Oglądanie ich wściekłości jest zabawne, ale ich głupota mnie po prostu zabija.
Bobito - #ukraina #wojna #rosja

To było naprawdę zabawne, widząc całe oburzenie Rosj...

źródło: 5MSF6VVUOBG5BDEHJHIPJAQHZ4

Pobierz
  • 26
Sporo Rosjan nawoływało, żeby natychmiast uderzyć w Kijów rakietami, podczas gdy Biden wciąż tam był, aby zabić jednocześnie jego i Zełenskiego.


@Bobito: A u nas to nie ma takich komentarzy w stosunku do Putina? Że by się go przydało zdjąć, zbłąkać rakietę, uderzyć w Moskwę?
@paw4da: no właśnie. Wielu Polaków w temacie wojny na Ukrainie mówi o zrzuceniu bomby atomowej na Moskwę. Zwłaszcza starsi. Nie wiem czy oni są świadomi konsekwencji.
Jeśli myślisz że kacapy są tak głupi na jakich wyglądają, to się mylisz. Są ciut głupsi.


@lougramm: parafrazując Pratcheta "by wyglądać na tak głupich jak są to musieliby być bardzo dobrymi aktorami".
@CzaryMarek:

To są ludzie którzy nie mają nic do stracenia, żyją w gównokraju, rządzonym przez mafie, gdzie oni sami klepią biedę i są pogrążeni w alkoholizmie.


@CzaryMarek: bo w Polsce rządzą uczciwi ludzie, jest dostatek i nikt nie pije xD
@CzaryMarek

@Bobito: To są ludzie którzy nie mają nic do stracenia, żyją w gównokraju, rządzonym przez mafie, gdzie oni sami klepią biedę i są pogrążeni w alkoholizmie.


#!$%@?, mam dylemat o jakim kraju piszesz xD