Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna #rosja

To było naprawdę zabawne, widząc całe oburzenie Rosjan na stronach internetowych z powodu wizyty Bidena w Kijowie. Sporo Rosjan nawoływało, żeby natychmiast uderzyć w Kijów rakietami, podczas gdy Biden wciąż tam był, aby zabić jednocześnie jego i Zełenskiego. Wielu wzywało nawet do uderzenia w Kijów bombą atomową. Czy oni naprawdę są tak głupi, że nie rozumieją implikacji celowego zabicia prezydenta USA, i to z użyciem broni nuklearnej? Oglądanie ich wściekłości jest zabawne, ale ich głupota mnie po prostu zabija.
Bobito - #ukraina #wojna #rosja

To było naprawdę zabawne, widząc całe oburzenie Rosj...

źródło: 5MSF6VVUOBG5BDEHJHIPJAQHZ4

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@Bobito: tak, są tak głupi. Pomyślałbym, że to trolle ale nie, oni są głupi. Przez swój kraj są nasiąknięci propagandą o wielkości Rosji, o faszyzmie, gorszych ludziach jak Ukraińcy i Polacy...ale koniec końców to są agresywnymi debilami.
  • Odpowiedz
@Bobito: No cóż, taka właśnie jest ruska barbaria. Czego innego można było się spodziewać po nacji, która sra do dziury w ziemi i zachowuje się wobec każdego w zasięgu wzroku jak agresywne bydlę.
  • Odpowiedz
Sporo Rosjan nawoływało, żeby natychmiast uderzyć w Kijów rakietami, podczas gdy Biden wciąż tam był, aby zabić jednocześnie jego i Zełenskiego.


@Bobito: A u nas to nie ma takich komentarzy w stosunku do Putina? Że by się go przydało zdjąć, zbłąkać rakietę, uderzyć w Moskwę?
  • Odpowiedz
@paw4da: no właśnie. Wielu Polaków w temacie wojny na Ukrainie mówi o zrzuceniu bomby atomowej na Moskwę. Zwłaszcza starsi. Nie wiem czy oni są świadomi konsekwencji.
  • Odpowiedz
Jeśli myślisz że kacapy są tak głupi na jakich wyglądają, to się mylisz. Są ciut głupsi.


@lougramm: parafrazując Pratcheta "by wyglądać na tak głupich jak są to musieliby być bardzo dobrymi aktorami".
  • Odpowiedz
Oglądanie ich wściekłości jest zabawne, ale ich głupota mnie po prostu zabija.


@Bobito: Powiedz mi która matka wyśle swoje dziecko na wojnę w zamian za paczkę pierogów, gdzie prawdopodobieństwo, że zginie jest 99,9% . Jedynie rosjanka. O tych ludziach nawet nie można mówić, że są homo sapiens.
  • Odpowiedz
@CzaryMarek:

To są ludzie którzy nie mają nic do stracenia, żyją w gównokraju, rządzonym przez mafie, gdzie oni sami klepią biedę i są pogrążeni w alkoholizmie.


@CzaryMarek: bo w Polsce rządzą uczciwi ludzie, jest dostatek i nikt nie pije xD
  • Odpowiedz
@CzaryMarek

@Bobito: To są ludzie którzy nie mają nic do stracenia, żyją w gównokraju, rządzonym przez mafie, gdzie oni sami klepią biedę i są pogrążeni w alkoholizmie.


#!$%@?, mam dylemat o jakim kraju piszesz xD
  • Odpowiedz