Wpis z mikrobloga

Dwa wielkie molochy ku uciesze plebsu robią sobie poligon, a biedota się cieszy. Trwa zimna wojna i nic innego. Nie wyścig zbrojeń, a zużywanie tego, co już się nie nadaje do użytku. Kolejny impuls do napędzania gospodarek. A wam wielkim znafcom wojny, aż się jaja gotują. Oni piją szampana za kulisami, zwykli ludzie giną, a wy dodajecie do tego ideologię xD uwazacie wujka usa za bohatera, kiedy on #!$%@? robi biznes życia z ruskimi. Ale jesteście za głupi i nie potraficie sami myśleć. Ale plebs uwierzy we wszystko. Bo ta ukraińska wojna to jeden z kolejnych wielkich przekrętów usa. Marionetkowy prezydent pochodzenia rzymianskiego, który kilka lat wcześniej wcale nie znał ukraińskiego. #usa #wojna #ukraina #rosja
  • 21
@milliebobbybrown666: zesraleś się z wrażenia? (ʘʘ)


@bronxxx: nie.
ale ogólnie to sie zgadzam z tym co piszesz, tylko chodzi tu o coś więcej niż pieniądze, a zelensky i biden to wpływowe słupy. Tu bardziej chodzi o więcej procesów niż sama wojna. Covid, wojna, upadek konwencjonalnych walut, upadek gotówki, formowanie się rządu światowego, wiele psy-opów takich jak np. cancel culture. To i inne rzeczy nie dzieją się
@pomidorowymichal1 No a jak. Jeszcze wam ukry bokiem wyjdą. Chyba, że sam nim jesteś. Żeby jeszcze siedzieli pokornie w kraju, który daje im parasol, a oni się panosza jak by byli u siebie tylko, że u nas nie jest tak nasrane. Znam kilku, którzy siedzą za granicą i pierdół jaki to ich kraj jest pokrzywdzony, więc czemu nie wrócą? Wielcy patrioci na pół gwizdka. Pozostawiali baby z dziećmi i się bawią na
@mrgcypher Człowieku ja się urodziłem w Polsce i nawet mam pradziatka z Wehrmachtu xD ja od ruskich najdalej jak się da. Tych rządzących. Bo człowiek jak człowiek. Ci u góry kłócą nas tych na dole, żebyśmy sobie skakali do gardeł, kiedy oni #!$%@?ą ostrygi.