Wpis z mikrobloga

Okej pisowski trollu.

typ odklejony?

ale to nie ja płacze, tylko Ty.

broni każdego jednego roSSyjskiego trolla


Bronie? Raczej jestem zdumiony, jak jeden chłop was ogrywa xD

że są to Polacy którzy trollują, żeby wyprowadzać z równowagi wykopków.


Ruski ,czy Polski - w piękny sposób wyprowadza was z równowagi - ten twój wpis też to pokazuje xD

Do tej pory siedział tylko na tagu przegryw, i nagle dzisiaj mu się włączył tryb
Jakie ma znaczenie czy treści propagujące kremlowską propagandę postuje "roSSyjski troll" czy tak jak ty uważasz "Polski troll"?


@Bagienne_Ziele: A czy to ma jakieś znaczenie na tym portalu obsranym gównem? Naprawde? Chłopie poważnie ci radze, ochłoń troche. Ja rozumiem, że sie wczuwacie w role, ale to tylko wykop.
Po prostu reagujemy na ruSSkie bydło


@Bagienne_Ziele: Brawo Wy.

a ty je bronisz i wciskasz kit, że to Polacy którzy sobie śmieszkuja...


Udowodnij, no właśnie. Nie wiemy, kto siedzi po drugiej stronie - to Wy wiecie najlepiej, nie?

Wracaj na tag przegryw, tam gdzie twoje miejsce.


Wrócę, ale nie dzwon więcej - dobra? I nie przezywaj tak, to tylko wykop.
Udowodnij, no właśnie. Nie wiemy, kto siedzi po drugiej stronie - to Wy wiecie najlepiej, nie?


@Mr_3nKi_: W poprzednim wątku w którym z tobą dyskutowałem, byłeś przecież przekonany, że to "Polski troll" i śmiałeś się wszystkich wykopków "ŁYKAJĄCYCH TROLLA" i teraz nie masz pewności? przecież to ja chciałem żebyś udowodnił mi, że to nie jest roSSyjski troll xD
@Bagienne_Ziele: Chwila.. To ty masz mi udowodnić, że to ruski troll, a nie na odwrót. Moim zdaniem, to może być ktokolwiek - ten portal słynie z trolli.

Ty i twoi kumple krzyczycie "Ruski troll", nie Ja. Dlatego mówie - udowodnij.. i tutaj zakończy sie rozmowe, bo to tylko twoje domysły, tak jak i moje.

Też mogę założyć nowe konto i trollować jako rusek. Dlatego zrobiłem wcześniej wpis, że niczym sie nie
Chwila.. To ty masz mi udowodnić, że to ruski troll, a nie na odwrót.


@Mr_3nKi_: o jak pięknie znowu odwracasz kota ogonem haha

bo to tylko twoje domysły, tak jak i moje.


@Mr_3nKi_: no widzisz, to tylko twoje domysły, a moderacja bardzo szybko usunęła tych dwóch użytkowników, których broniłeś :)
o jak pięknie znowu odwracasz kota ogonem haha


@Bagienne_Ziele: Dobrze rozumiem? To Ty wraz z kumplami krzyczycie Ruski troll, ale to ja mam wam udowodnić, że nim nie jest? xD No dobra. Jesteś Pisowski trollem. Tak jest, bo ja tak mówie :)

no widzisz, to tylko twoje domysły, a moderacja bardzo szybko usunęła tych dwóch użytkowników, których broniłeś :)


Tak, banuja za trolling. Widać, że nowy tu jesteś xD I nie,
wie za co dostali bana.


@Bagienne_Ziele: Za trollowanie? Heloooł, dostał bana za trollowanie, ale to nie oznacza w żaden sposób, że był ruskim trollem. Ciężki z ciebie przypadek - naprawde xD

Nie dostał bana za bycie ruskim trollem, ale za zwyczajne trollowanie. Ty nie ucz ojca jak dzieci robić xD

I co ty masz do chłopaków z przegryw? Czujesz sie lepszy? Czy ja ci ubliżam, że siedzisz na tym, a nie
@Bagienne_Ziele: serio myslisz ze ruskie trolle siedza na wykopie zamiast na np twitterze i FB gdzie setki czy tysiace osob czytaja a nie kilkanascie? Ps. To ruSSkie kojarzy mi sie z oszolomami co kiedys wszedzie pisalo PO z duzej litery