Wpis z mikrobloga

Bawi mnie coraz bardziej to, że kobietki zaczynają się bulwersować na skutki i konsekwencje równouprawnienia oraz rewolucji kulturowej. Mam wrażenie, że większość kobiet myślało, że będą miały równe prawa tak jak mężczyźni (a niektore, że praw to będą miały więcej vide kolejne "równościowe" programy dyskryminujące mężczyzn), a tu się okazuje, że spora część facetów to ma w dupie zwiazki, w dupie staranie się, bo najnormalniej w świecie im się to nie opłaca, a po drugie w końcu skoro mamy równouprawnienie to nie stoi nic na przeszkodzie, żeby kobiety też się starały.

Inna sprawa jest to, że coraz więcej ogarniętych facetów też nie garnie się do związków, co sporej części kobiet zdecydowanie przeszkadza. Lubią sobie poruchac, spędzić trochę czasu z kobietą, jakiś wyjazd, teatr etc. ale związek im się nie opłaca, bo mogą spotykać się bez spiny z innymi kobietami, a w dodatku wszystkie funkcje, które spełniała kiedyś kobieta mają zaspokojone przez siebie (coraz więcej facetów umie gotować albo stołuje się na mieście).

Zapewne ta druga kwestia dotyczy też ogarniętych kobiet, które nie potrzebują faceta, co ich będzie utrzymywał, ale niezmiernie bawią mnie te artykuły, co wyzywają facetów od nieudaczników, slabiakow etc. Faceci tylko zrozumieli i dostosowali się do reguł gry świata, w którym żyjemy.

Przykro mi drogie kobietki, nie będzie równouprawnienia i przywilejów z poprzedniej epoki albo to albo to, a szczerze mówiąc już wolę aktualny świat, w którym żyjemy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Teraz, żeby być w związku z ogarniętym facetem będziecie musiały być dla niego partnerem ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#logikarozowychpaskow
  • 33
@niezdiagnozowany Chciały równouprawnienia? Mają równouprawnienie. Przykładowo w pociągu, zwłaszcza w wagonach z przedziałami, jeśli mam którejś wstawić bagaż, walizkę na półkę u góry - to jedynie starszej pani i to najlepiej gdy sama poprosi.
Księżniczki od "domyśl się, jesteś chyba prawdziwym facetem i powinieneś bez pytania sam wstawić moją walizę" - niestety, czeka niewygodna podróż z podwiniętymi kolankami ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zapewne ta druga kwestia dotyczy też ogarniętych kobiet, które nie potrzebują faceta


@niezdiagnozowany: Tu się mylisz. Kobiety nie potrafią organizować sobie czasu w pojedynkę, nie mają też żadnych realnych zainteresowań (pasji) i jak są same, to im się nudzi i na siłę szukają jakichś rozrywek. Facet z braku laku pojedzie na myjnię ogarnąć samochód, a kobieta? Podobnie z emocjami. Kobiety ich potrzebują, a facet się cieszy, jak ma święty spokój i
Chciały równouprawnienia?


@Kundlozol3000:
Pierwsza fala feminizmu - chcemy równych praw.
Druga fala feminizmu - mężczyźni są nam niepotrzebni.
Trzecia fala feminizmu - jesteśmy mężczyznami.