Wpis z mikrobloga

Łukasz Mejza zapomniał wpisać parę rzeczy, więc uzupełnimy:
✅Oszukiwałem rodziców nieuleczalnie chorych dzieci, wciskając im fejkową "cudowną" terapię.
✅Okradłem państwo polskie na milion złotych [o takiej kwocie wyłudzonych dotacji wiemy na razie].
✅W czasie pandemii sprzedawałem szkołom i placówkom medycznym bezwartościowe chińskie maseczki, do których podrabiałem certyfikaty medyczne i miejsce wytworzenia.
✅ Okradłem wspólnika w spółce One Love Wrocław, zabierając utarg, zostawiając lokal zadłużony, a na koniec ukradłem nawet wyposażenie i alkohole. Przy tej okazji okradłem też kontrahentów, którym nie płaciłem za media i dostawy oraz znów państwo, bo kazałem barmanom nie wbijać płatności na kasę i odradzać płatności kartą.
✅Okradłem też innych wspólników, bo długi spółek, w których jestem współudziałowcem, do dziś są do kupienia. Wspólników pozyskiwałem okłamując ich, że za moimi przedsięwzięciami stoi m.in. notowana na giełdzie LUG Light Factory, w której tak naprawdę nawet nie widzieli o moim istnieniu.
✅ Jak gdzieś krótko pracowałem na etacie to szybko wylatywałem, bo nie przychodziłem do pracy, a pracodawców też okradałem i oszukiwałem, jak np. podczas pracy dla klubu koszykarskiego Enea Zastal BC Zielona Góra, gdzie miałem pozyskiwać sponsorów, a zajmowałem się tylko rozdawaniem wejściówek na mecze znajomym.

#neuropa #4konserwy #bekazpisu

PS. W ostatnim punkcie niechcący napisał prawdę. Gdy Dominik Uberna właściciel One Love (Mejza miał tam 20% udziałów) trafił do szpitala, Mejza kazała barmanom płatności przyjmować głównie w gotówce, nie nabijać na kasie i wkładać do pudełka, po które codziennie przychodził.
JAn2 - Łukasz Mejza zapomniał wpisać parę rzeczy, więc uzupełnimy:
✅Oszukiwałem rodzi...

źródło: 002582

Pobierz
  • 1