Wpis z mikrobloga

najgorsze jest to że mam prawie 31,5lvl i mam ochotę wylogować się z życia

co z tego że mam:
- 1,88m wzrostu
- zawód który podobno jest dobry
- około 22-25k miesięcznie oszczędności
- zero kredytów, długów, zobowiązań

skoro mam krzywy ryj i nie umiem rozmawiać z kobietami - w moim przypadku już po prostu za późno na poprawę, czas minął, game over dla mnie.

Przygoda z założeniem konta na #tinder pokazała dla mnie że nawet dla kobiet najniższego poziomu (założenie teoretyczne, nie wiem jakie to są dlatego że nie miałem żadnych par i nie mam podstawy do porównań) jestem sklasyfikowany jako odpad genetyczny - ta jedna para raz na pół roku, dodatkowo przez przypadek (bo jak inaczej nazwać usunięcie pary po przywitaniu się przeze mnie), jest najlepszym tego dowodem.

Chciałbym żyć ale nie wiem czy w moim przypadku to jeszcze legalne. Przez samotność moja psychika ulega degeneracji, w końcu powyżej 30lvl człowiek jest oceniany nie przez dyplomy i papierki czy pieniądze a przez pryzmat posiadanej kobiety, domu i dzieci - u mnie tego nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #depresja #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 98
@smutny_login: #!$%@? te szmule, po co ci one, zaspokajać potrzeby fizyczne możesz z prostytutkami, a jeśli serio masz taką kasę, to kup sobie bilet do Azji lub Afryki i wrócisz z 10 lat młodszą partnerką lub starszą jeśli wolisz. Tam są miliony wolnych kobiet.
@smutny_login:
-172 cm wzrostu, czyli praktycznie niewidoczny dla kobiet
- zawód to już w ogóle pożal się boże
- pieniędzy nie mam bo wszystko mi zeżera inflacja i opłaty
- krzywy ryj (w tym i cofnięty podbródek)
- depresja a także napady lękowe przez towarzyszącą nerwicę
- nigdy nie byłem z kobietą
-lvl 24

Z czym do ludzi, moja psychika już dawno uległa degradacji do tego stopnia, że wypaliła się jak
@smutny_login jestem w podobnej sytuacji. nie potrafię zrozumieć tych wszystkich porad o ruchaniu nastolatek za hajs… wy myślicie że to jest jakieś metafizyczne przeżycie? szczerze, to lepiej ruchają się laski tuż przed ścianą, a i taniej to wychodzi. przestań szukać mega młodych lasek to i dobrze na tym wyjdziesz bro
@Gerax9: Tylko sponsoring tyczył się łatwego seksu i ewentualnie pokazania się gdzieś z "partnerką", reszta nie.
A przecież jeżeli znajdziesz partnerkę to już nie jesteś samotny. ¯_(ツ)_/¯
Jeżeli nie możesz znaleźć z uwagi na wygląd, poprawiasz wygląd.
Jeżeli nie możesz znaleźć z uwagi na zaburzenia psychiczne, to jak mówiłem - psycholog, psychiatra itp.
Jeżeli nie możesz znaleźć kogoś z kim możesz się dogadać z uwagi na:
- autyzm/ADHD - to szukasz
@rekkin:

Jeżeli nie możesz znaleźć z uwagi na wygląd, poprawiasz wygląd.


Jeżeli ktoś ma poważne problemy ze znalezieniem partnera to jest spowodowane całokształtem wyglądu. To nie działa tak, że przechodzisz operację nosa i jest git. Jakbym wiedział co mam sobie zoperować i że będę wyglądał 8/10, a nie jak sztuczne dziwadło to może bym to zrobił.
@zwyklyczlek: bo dla mnie dziwne jest radzenie sobie z palcem w doopie w pracy w której się dużo zarabia, praca jest ciężka, zmieniające się obowiązki, upierdliwy szef, któremu nic nie pasuje, i trzeba się domyślać czego on chce więc trzeba się spinać i sadzić by mu imponował i zaczął doceniać

Przy tym podryw to bułka z masłem
@Gerax9 8/10 to trochę wysoko postawiony cel. Ponad 90% mężczyzn nigdy tego nie osiągnie.
Ale myślę, że już awans z 4/10 na 6/10 to niebo a ziemia w kwestii szukania partnera.

@AlienFromWenus: Jako kobieta wypowiadasz się, że podryw to bułka z masłem? No ok.
@smutny_login: Wyślij mi swoje zdjęcie - widoczna cała twarz i sylwetka. Postaram się obiektywnie ocenić, czy serio jest źle. Obiecuję dyskrecję i brak podś#!$%@?. Jeśli jest serio źle, zrób sobie twarz/resztę, skoro masz pieniądze. Jeśli zrobiona twarz nie wystarczy - pewnie problemem jest brak obycia i wiedzy jak gadać z babami. To też można nadrobić. Tak czy owak, trudno mi sobie wyobrazić, by weterynarz z kasą, nawet mocno nietwarzowy, nie miał
@rekkin: Czyli proponujesz mi operacje żuchwy, kilka miesięcy w gipsie, żeby się jakiejś kobiecie spodobać? Chyba podziękuję.

@AlienFromWenus Uwierz mi, że mężczyźnie 4-5/10 dużo prościej jest zarabiać 20k, niż być szanowanym i kochanym przez kobietę.
@Gerax9: Kilka miesięcy w gipsie to jakiś wysoki poniesiony koszt? xd Myślałem, że bardziej uzbierać kilkadziesiąt tys. zł.
W ostateczności, jeżeli dla Ciebie to za duży wysiłek, to faktycznie daruj sobie, bo jednak jako mężczyźni to niestety my jesteśmy tą płcią, która musi się starać (pajacować), więc dochodzi wysiłek umawiania się na kilkadziesiąt/kilkaset randek, wymyślania sposobu spędzania czasu a zajmowanie się rodziną, to jeszcze cięższy kawałek chleba.