Wpis z mikrobloga

najgorsze jest to że mam prawie 31,5lvl i mam ochotę wylogować się z życia

co z tego że mam:
- 1,88m wzrostu
- zawód który podobno jest dobry
- około 22-25k miesięcznie oszczędności
- zero kredytów, długów, zobowiązań

skoro mam krzywy ryj i nie umiem rozmawiać z kobietami - w moim przypadku już po prostu za późno na poprawę, czas minął, game over dla mnie.

Przygoda z założeniem konta na #tinder pokazała dla mnie że nawet dla kobiet najniższego poziomu (założenie teoretyczne, nie wiem jakie to są dlatego że nie miałem żadnych par i nie mam podstawy do porównań) jestem sklasyfikowany jako odpad genetyczny - ta jedna para raz na pół roku, dodatkowo przez przypadek (bo jak inaczej nazwać usunięcie pary po przywitaniu się przeze mnie), jest najlepszym tego dowodem.

Chciałbym żyć ale nie wiem czy w moim przypadku to jeszcze legalne. Przez samotność moja psychika ulega degeneracji, w końcu powyżej 30lvl człowiek jest oceniany nie przez dyplomy i papierki czy pieniądze a przez pryzmat posiadanej kobiety, domu i dzieci - u mnie tego nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #depresja #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 98
  • Odpowiedz
@smutny_login: mam podobna sytuację do Twojej wiek zbliżony i 3 lata temu trafiła mi się Ukrainka 9/10 były podróże imprezy najfajniejsze kilka miesięcy od dawna. Nie możesz poznać na tinder, w klubie to ruszaj na divy tutaj też można poznać
  • Odpowiedz
@smutny_login: OP co ma wszystko i w dodatku styl pisania lepszy, niż 70% populacji świata, a narzeka ( )
Więcej pewności siebie, bo pewnie nie ma dramy tylko sobie ryjesz w głowie
  • Odpowiedz
@smutny_login: miras skoro masz możliwości to spróbuj geomaxxxingu , może najpierw na tinderze sprawdź czy będziesz miał jakieś zainteresowanie, celuj w Azja i Afryka i daj nam znać. Jesteś wysoki i to może się udać.

I tak jak ktoś wyżej pisał, looksmaxxxingu też można spróbować.
  • Odpowiedz
@smutny_login: Stary. XD Mając tyle siana to bzikaj roksy i podziałaj ze sprowadzeniem żonki gdzieś z Azji. Wiele pięknych tam panienek jak je ściągniesz to ugotuje i będziesz ją brał jak chcesz i kiedy chcesz. Dodatkowo, jak nie będzie mowila po polsku, to będzie całkowicie zależna od ciebie. Bez języka i pieniędzy (przecież nie puścisz jej do pracy) masz piękną, wierną kobietę tylko do twojej dyspozycji. Pomyśl nad tym.
  • Odpowiedz
@smutny_login: A kto normalny w tych czasach wierzy w miłość? Chłopie a kase możesz mieć młode 18 latki i bzikac do oporu.Życie to nie film romantyczny może na początku jest zakochanie a potem codzienna rutyna i prawdziwe życie.Związki to taki deal za zazwycAj druga osoba szuka w kimś tego czego w sobie nie ma.
  • Odpowiedz
@smutny_login Doskonałej jakości bait. Szkoda że tak się marnuje ze względu na nowy wykop.
TLDR: "Mam warunki o jakich 90-95% facetów może pomarzyć i z kilkanaście sposobów rozwiązania swojego problemu.
Mimo tego, nie widzę ich" Dlaczego? Pewnie dlatego że wszystko co napisałeś to kłamstwo. Innego rozwiązania nie widzę.
  • Odpowiedz
@smutny_login: a że tak powiem kolokwialnie - na #!$%@? ci kobieta? to są tylko same problemy. Poruchać można raz na jakiś czas na dziwkach. A jak chcesz, aby Cię ktoś bez granicznie pokochał, to zaadoptuj psa
  • Odpowiedz