Wpis z mikrobloga

najgorsze jest to że mam prawie 31,5lvl i mam ochotę wylogować się z życia

co z tego że mam:
- 1,88m wzrostu
- zawód który podobno jest dobry
- około 22-25k miesięcznie oszczędności
- zero kredytów, długów, zobowiązań

skoro mam krzywy ryj i nie umiem rozmawiać z kobietami - w moim przypadku już po prostu za późno na poprawę, czas minął, game over dla mnie.

Przygoda z założeniem konta na #tinder pokazała dla mnie że nawet dla kobiet najniższego poziomu (założenie teoretyczne, nie wiem jakie to są dlatego że nie miałem żadnych par i nie mam podstawy do porównań) jestem sklasyfikowany jako odpad genetyczny - ta jedna para raz na pół roku, dodatkowo przez przypadek (bo jak inaczej nazwać usunięcie pary po przywitaniu się przeze mnie), jest najlepszym tego dowodem.

Chciałbym żyć ale nie wiem czy w moim przypadku to jeszcze legalne. Przez samotność moja psychika ulega degeneracji, w końcu powyżej 30lvl człowiek jest oceniany nie przez dyplomy i papierki czy pieniądze a przez pryzmat posiadanej kobiety, domu i dzieci - u mnie tego nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #depresja #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 98
co z tego że mam:

- 1,88m wzrostu

- zawód który podobno jest dobry

- około 22-25k miesięcznie oszczędności

- zero kredytów, długów, zobowiązań


skoro mam krzywy ryj


@smutny_login: ni ma opcji żeby to nie był bajt.
Dobra robota, niezależność finansowa i mieszkaniowa, wzrost powyżej oczekiwanych.
Nawet gdybyś miał 30/40kg nadwagi + należał do zacnego grona rudych to bez problemu byś poznał kogoś nawet z krzywym, rudym i ulanym ryjem.

No
@smutny_login: Dokladnie. Mam takiego kolege w ck, na smieciarce jedzi. ale ma 2m wzrost i jest takie ze laskom sie poodba. No i #!$%@? 25 cm(tak na oko, nie mierzylem mu, no homo). I dokladnie, nawet przy smieciarce dobrze wyglada.
około 22-25k miesięcznie oszczędności


@smutny_login: troche ponad 3 lata i masz pierwszy milion xDD i ty się przy takim hajsie przejmujesz? jedziesz za granicę, wynajmujesz sobie jakąś nastolatkę 10/10 na chwile, potem wynajmujesz inną i czujesz, że żyjesz. w takiej sytuacji po cholerę ci jedna stała loszka która poczułaby to mityczne pożądanie? czemu się przejmujesz jakimikolwiek negatywnymi opiniami ludzi na temat tego że nie masz dziewczyny ani rodziny własnoręcznie spłodzonej? gdybym
Pewnie masz wymagania z kosmosu ( ͡ ͡° ͜ʖ ͡°) i te do których startujesz to za wysokie progi, a te w twojej lidze to ci się nie podobają. Trafiłam?
@smutny_login: #!$%@? te szmule, po co ci one, zaspokajać potrzeby fizyczne możesz z prostytutkami, a jeśli serio masz taką kasę, to kup sobie bilet do Azji lub Afryki i wrócisz z 10 lat młodszą partnerką lub starszą jeśli wolisz. Tam są miliony wolnych kobiet.
@smutny_login

skoro mam krzywy ryj i nie umiem rozmawiać z kobietami

powyżej 30lvl człowiek jest oceniany nie przez dyplomy i papierki czy pieniądze a przez pryzmat posiadanej kobiety, domu i dzieci - u mnie tego nie ma


O #!$%@?, to Ty się przejmujesz oceną tępego, natalistycznego motłochu?
Poza tym, nie rozmnażaj się, nie ma w tym celu, ani sensu.

#antynatalizm
@smutny_login:
-172 cm wzrostu, czyli praktycznie niewidoczny dla kobiet
- zawód to już w ogóle pożal się boże
- pieniędzy nie mam bo wszystko mi zeżera inflacja i opłaty
- krzywy ryj (w tym i cofnięty podbródek)
- depresja a także napady lękowe przez towarzyszącą nerwicę
- nigdy nie byłem z kobietą
-lvl 24

Z czym do ludzi, moja psychika już dawno uległa degradacji do tego stopnia, że wypaliła się jak
@smutny_login jestem w podobnej sytuacji. nie potrafię zrozumieć tych wszystkich porad o ruchaniu nastolatek za hajs… wy myślicie że to jest jakieś metafizyczne przeżycie? szczerze, to lepiej ruchają się laski tuż przed ścianą, a i taniej to wychodzi. przestań szukać mega młodych lasek to i dobrze na tym wyjdziesz bro
@Gerax9: Tylko sponsoring tyczył się łatwego seksu i ewentualnie pokazania się gdzieś z "partnerką", reszta nie.
A przecież jeżeli znajdziesz partnerkę to już nie jesteś samotny. ¯_(ツ)_/¯
Jeżeli nie możesz znaleźć z uwagi na wygląd, poprawiasz wygląd.
Jeżeli nie możesz znaleźć z uwagi na zaburzenia psychiczne, to jak mówiłem - psycholog, psychiatra itp.
Jeżeli nie możesz znaleźć kogoś z kim możesz się dogadać z uwagi na:
- autyzm/ADHD - to szukasz
@rekkin:

Jeżeli nie możesz znaleźć z uwagi na wygląd, poprawiasz wygląd.


Jeżeli ktoś ma poważne problemy ze znalezieniem partnera to jest spowodowane całokształtem wyglądu. To nie działa tak, że przechodzisz operację nosa i jest git. Jakbym wiedział co mam sobie zoperować i że będę wyglądał 8/10, a nie jak sztuczne dziwadło to może bym to zrobił.
@zwyklyczlek: bo dla mnie dziwne jest radzenie sobie z palcem w doopie w pracy w której się dużo zarabia, praca jest ciężka, zmieniające się obowiązki, upierdliwy szef, któremu nic nie pasuje, i trzeba się domyślać czego on chce więc trzeba się spinać i sadzić by mu imponował i zaczął doceniać

Przy tym podryw to bułka z masłem
@Gerax9 8/10 to trochę wysoko postawiony cel. Ponad 90% mężczyzn nigdy tego nie osiągnie.
Ale myślę, że już awans z 4/10 na 6/10 to niebo a ziemia w kwestii szukania partnera.

@AlienFromWenus: Jako kobieta wypowiadasz się, że podryw to bułka z masłem? No ok.
@smutny_login: Wyślij mi swoje zdjęcie - widoczna cała twarz i sylwetka. Postaram się obiektywnie ocenić, czy serio jest źle. Obiecuję dyskrecję i brak podś#!$%@?. Jeśli jest serio źle, zrób sobie twarz/resztę, skoro masz pieniądze. Jeśli zrobiona twarz nie wystarczy - pewnie problemem jest brak obycia i wiedzy jak gadać z babami. To też można nadrobić. Tak czy owak, trudno mi sobie wyobrazić, by weterynarz z kasą, nawet mocno nietwarzowy, nie miał
@rekkin: Czyli proponujesz mi operacje żuchwy, kilka miesięcy w gipsie, żeby się jakiejś kobiecie spodobać? Chyba podziękuję.

@AlienFromWenus Uwierz mi, że mężczyźnie 4-5/10 dużo prościej jest zarabiać 20k, niż być szanowanym i kochanym przez kobietę.
@Gerax9: Kilka miesięcy w gipsie to jakiś wysoki poniesiony koszt? xd Myślałem, że bardziej uzbierać kilkadziesiąt tys. zł.
W ostateczności, jeżeli dla Ciebie to za duży wysiłek, to faktycznie daruj sobie, bo jednak jako mężczyźni to niestety my jesteśmy tą płcią, która musi się starać (pajacować), więc dochodzi wysiłek umawiania się na kilkadziesiąt/kilkaset randek, wymyślania sposobu spędzania czasu a zajmowanie się rodziną, to jeszcze cięższy kawałek chleba.
@rekkin: Niestety mam szacunek do samego siebie i nie będę robił takich inwazyjnych operacji, trudno, czyli te kilkanaście sposobów to ryzykowanie życia.
@smutny_login: Stary, dla kobiet jest takie podstawowe zdanie: nie ma kobiet brzydkich, są tylko biedne (najlepszy przykład - Anna Lewandowska).
I w sumie dam sobie rękę uciąć, że dla facetów jest tak samo. Jeśli nie jesteś upośledzony fizycznie (typu nie masz oka, ucha, masz garba itd). to jeśli weźmiesz specjalistę od wizerunku (a z Twojego opisu wynika, że możesz sobie na takiego pozwolić) to zrobi z Ciebie półboga. Więc przestań się
@Szpinak_Chlopa: co? xD
Co ma suma cierpienia co do oceny jakości życia? Raczej chodzi o proporcje szczęścia/przyjemności do cierpienia. Jeżeli w twoim życiu przeważa cierpienie, bo np. jesteś w terminalnej fazie raka, no to istnieje eutanazja, co prawda nie w Polsce...
OP powinien być szczęśliwy jak cholera nawet przy braku jakiegokolwiek partnera. Z resztą OP sobie wyidealizował to życie w związku bo go nie zaznał, a trawa u sąsiada jest zawsze
@smutny_login aha, w razie gdyby JEDNAK post nie był bajtem, to istnieje bardzo drogie, ale ponoć bardzo skuteczne leczenie depresji ketaminą (LEGALNĄ!). Koszt rzędu kilku tysięcy na miesiąc, stać Cię. Jeżeli próbowałeś konwencjonalnych antydepresantów i nie przyniosły poprawy, to powinno. Powodzenia.
@smutny_login: wydaje mi się, że w takich sytuacjach pozostaje oddać się czemuś w 100%, w sumie nie ma się nic do stracenia. Druga połówka jeszcze się może trafić. Uważam, że wiele mirków przesadza z tym za niskim wzrostem itd. Pytanie czy ta druga połówka faktycznie naprawi wszystkie problemy.