Wpis z mikrobloga

najgorsze jest to że mam prawie 31,5lvl i mam ochotę wylogować się z życia

co z tego że mam:
- 1,88m wzrostu
- zawód który podobno jest dobry
- około 22-25k miesięcznie oszczędności
- zero kredytów, długów, zobowiązań

skoro mam krzywy ryj i nie umiem rozmawiać z kobietami - w moim przypadku już po prostu za późno na poprawę, czas minął, game over dla mnie.

Przygoda z założeniem konta na #tinder pokazała dla mnie że nawet dla kobiet najniższego poziomu (założenie teoretyczne, nie wiem jakie to są dlatego że nie miałem żadnych par i nie mam podstawy do porównań) jestem sklasyfikowany jako odpad genetyczny - ta jedna para raz na pół roku, dodatkowo przez przypadek (bo jak inaczej nazwać usunięcie pary po przywitaniu się przeze mnie), jest najlepszym tego dowodem.

Chciałbym żyć ale nie wiem czy w moim przypadku to jeszcze legalne. Przez samotność moja psychika ulega degeneracji, w końcu powyżej 30lvl człowiek jest oceniany nie przez dyplomy i papierki czy pieniądze a przez pryzmat posiadanej kobiety, domu i dzieci - u mnie tego nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #depresja #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 98
@Gerax9: Psychiatra, psycholog, kilka nurtów psychoterapii, psychoanalitycy, coache, operacje plastyczne - żuchwa, szczęka, kości policzkowe i czego jeszcze nie wymyślili czy jakieś prostsze zabiegi typu ostrzykiwanie twarzy kwasem hialuronowym. Do tego wcześniej wynienione geomaxing, czy nawet najzwyklejszy sponsoring xd
@AlienFromWenus: co w tym dziwnego? co dla jednego jest proste może być trudne dla drugiego i na odwrót, dla jednego podrywanie lasek i bycie królem imprez przychodzi naturalnie dla drugiego równania różniczkowe to bułka z masłem a dla trzeciego malowanie pięknych obrazów i mogą być lewusami w pozostałych rzeczach
Polecam zrobić dobrą sylwetkę - bo na to masz wpływ. Kobiety podświadomie czują się bezpiecznie przy facecie, który jest/wygląda na silnego. A bezpieczeństwo to najważniejsza rzecz jakiej kobieta szuka w mężczyźnie. Bezpieczeństwo materialne już jesteś w stanie zapewnić.

Skup się na obręczy barkowej (klata, plecy barki) oraz zejście z tkanką tłuszczową do tych 12%.

Plus dobrej sylwetki jest taki, że z automatu podnosi się samoocena co wychodzi później w kontaktach z kobietami.
co z tego że mam:

- 1,88m wzrostu

- zawód który podobno jest dobry

- około 22-25k miesięcznie oszczędności

- zero kredytów, długów, zobowiązań


skoro mam krzywy ryj


@smutny_login: ni ma opcji żeby to nie był bajt.
Dobra robota, niezależność finansowa i mieszkaniowa, wzrost powyżej oczekiwanych.
Nawet gdybyś miał 30/40kg nadwagi + należał do zacnego grona rudych to bez problemu byś poznał kogoś nawet z krzywym, rudym i ulanym ryjem.

No
@smutny_login: Dokladnie. Mam takiego kolege w ck, na smieciarce jedzi. ale ma 2m wzrost i jest takie ze laskom sie poodba. No i #!$%@? 25 cm(tak na oko, nie mierzylem mu, no homo). I dokladnie, nawet przy smieciarce dobrze wyglada.
około 22-25k miesięcznie oszczędności


@smutny_login: troche ponad 3 lata i masz pierwszy milion xDD i ty się przy takim hajsie przejmujesz? jedziesz za granicę, wynajmujesz sobie jakąś nastolatkę 10/10 na chwile, potem wynajmujesz inną i czujesz, że żyjesz. w takiej sytuacji po cholerę ci jedna stała loszka która poczułaby to mityczne pożądanie? czemu się przejmujesz jakimikolwiek negatywnymi opiniami ludzi na temat tego że nie masz dziewczyny ani rodziny własnoręcznie spłodzonej? gdybym
Pewnie masz wymagania z kosmosu ( ͡ ͡° ͜ʖ ͡°) i te do których startujesz to za wysokie progi, a te w twojej lidze to ci się nie podobają. Trafiłam?