Wpis z mikrobloga

@francoisinho: Jak pytasz mnie co ja o tym myślę ( ͡° ͜ʖ ͡°) to najbardziej rzetelne dla mnie są te z NBP i GUS`u. Tam nie wygląda to aż na tak duże spadki. Ale obserwuje inne miasto wojewódzkie, którego w tym zestawieniu brakuje. Moim zdaniem spadek jest dużo większy ale nie chce mi się kłócić z tymi co uważają inaczej. Sam będę kupował w najbliższym czasie mieszkanie.
@Phoryn: uwielbiam takich typków jak ty. zamiast odpowiedzieć jednym zdaniem na proste pytanie najpierw stwierdzi że jest w artykule i na pewno nie czytałem, potem jak powiem, że jednak czytałem i nie ma to nadal zamiast po prostu dopowiedzieć będzie wymyślał kolejne zagadki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie rozumiem jaki jest związek tym czym zajmuje się firma z tą konkretną tabelką. expander zajmuje się pośrednictwem finansowym, co
@BurzaGrzybStrusJaja @affairz: No jak dzieci :D Mam Ci przy każdym poście podawać dokładny opis i jeszcze najlepiej zaawansowaną analizę? Dodałem link gdzie mogłeś przeczytać co i jak a na resztę pytań podałem Ci wskazówki jak znaleźć informacje. I typ ma jeszcze pretensje...