Wpis z mikrobloga

@mawmawy: Wygląda legitnie, ma oryginalne pudełko, ale skoro otwarte to może być refurb. Raz kupiłem na allegro, nie doczytałem, przyszedł mi w opakowaniu zastępczym, potem już na Allegro nigdy nie szukałem.
  • Odpowiedz
Raz kupiłem od takiego gsm shopu, IP 7 Plus.
Po uruchomieniu telefonu dzwoniłem do supportu apple które potwierdziło, że numer seryjny należy do nowego telefonu.
Pomimo to folia na pudełku wyglądała na dosztukowaną a sam telefon mocno się grzał także nie wiem co o tym myśleć.
Jeden rabin powie tak drugi rabin powie nie.
  • Odpowiedz
@mawmawy: Wg mnie to tutaj te telefony są klejone z innych części. Być może nawet z nowych, prosto z chin i teoretycznie są to nowe telefony.
Pamiętaj, że na allegro masz ochronę kupujących która zwróci pełną kwotę w przypadku jakichkolwiek nieścisłości z ofertą a ta jest dość śliska.
  • Odpowiedz
@mawmawy: aha i jeszcze jedno, w tej ofercie wersja z większą ilością gb (128) jest tańsza od tej którą oglądasz (64) :D
ale widać już tam bardziej, że ten telefon jest dosztukowany (akcesoria "mysafe" XD), testowane elementy telefonu itp (w nowych telefonach zapakowanych w folii oryginalnie nie ma co testować, bo jesteś pierwszym użytkownikiem który po fabryce go dotyka)
  • Odpowiedz
@mawmawy: kupiłem na alledrogo iPhone X jakoś po premierze, w rzekomo legit sklepie ze Śląska. Nawet oddawałem go na jakas akcje naprawcza i Apple przyjęło normalnie, naprawili wymienili co mieli wymienić. Pochodziłem tak z nim dwa lata po czym do domu przyjeżdzają kryminalni z info ze mam kradziony telefon xD okazało sie ze ktos wyłudził tel z Orange, sprzedał do firmy skupującej telefony, a ci sprzedali mi i to na
  • Odpowiedz
@mawmawy: zabrali no bo kradziony. I tak chciałem go sprzedać a udało sie odzyskać mniej wiecej wartość sprzedaży z programu Allegro POK wiec wyszedłem na zero tylko stresu trochę było
  • Odpowiedz