Wpis z mikrobloga

Napierałę od kilkunastu godzin straszliwie boli najbardziej merytoryczna recenzja, jaka do tej pory pojawiła się na portalu lubimyczytać. Boli, bo nie może znieść faktu, że jego szmira została oceniona na 3/10, przy jednoczesnym wykazaniu i udowodnieniu wybitnie podstawowych błędów. Do tego stopnia, że zaczyna sobie bzdurać we łbie, bo tego nawet skutecznym cherrypickingiem nie da się nazwać. Czy kogokolwiek to dziwi?

Więcej w wątku. Link do recenzji:
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/historia-polski-bez-mitow/opinia/75420294

#napierala
IsidorY - Napierałę od kilkunastu godzin straszliwie boli najbardziej merytoryczna re...

źródło: received_478563167802343

Pobierz
  • 12
@IsidorY: Ma ból doopy, że ktoś na podstawie błędu w jednym zagadnieniu (autor recenzji miał więcej negatywnych wniosków) źle ocenił całą książkę, ale Doktor nie miał problemu by oceniać książkę Wojczala przeczytawszy tylko połowę i jeszcze się z Wojczalem kłócił o to w internecie xD. Nie rozumiem tego czemu on ma taki ból doopy o takie pierdoły.
@IsidorY:

W kontekście niewystępowania w publikacji jakichkolwiek innych cytatów cesarza Francuzów można założyć, że jego źródłem są Wikicytaty, albo intro do gry Europa Universalis II. Nie twierdzę, że to źle, ale pomimo tego, iż w publikacji występują przypisy, to pojawiają się one w sposób zupełnie przypadkowy, tzn. czasem uźródłowione są proste fakty oczywiste nawet dla Wikipedii(...)


Piękne xD
@IsidorY: ja nie historyk, mi się dobrze cxytalo, chociaż wstawki ideologiczne niepotrzebne. Błędy też irytowały no ale można wybaczycm. To co mnie dziwi mnie że doktorek jednak nie zaprosił kogoś poważnego do recenzji żeby sprawdził merytoryczne bledy