Wpis z mikrobloga

zdobywanie świadectwa z paskiem i zwracanie uwagi na oceny ze wszystkich przedmiotów to jedne z najgłupszych rzeczy jakie robiłem w życiu.


@spac_jesc_pracowac: Czasem przydaje się do stypendiów, plus są te nagrody burmistrza/prezydenta dla x osób z każdej szkoły (szczególnie jak się nie ma za dużo kieszonkowego to to jest spoko opcja). Ogólnie jak się ma na siebie pomysł i potrzebny jest pasek to warto.
@robert5502:
Za każdym razem.
- a czemu tylko 4?
- 4 to była najwyższa ocena, bo sprawdzian był z trudniejszego zagadnienia
- to co to za klasa jak nikt 5 nie dostał?

- a czemu 5 z matematyki, jak ty przecież taka zdolna, to 6 powinno być! Przecież brałaś udział w konkursach!
- nie byłam laureatem
- to się bardziej postaraj

- jak to średnia tylko 4,71?! Ja tak lubię dostawać
@Defined: różnica jest taka, że współczesna szkoła jest masowa a nie dla kilkudziesięciu intelektualistów per miasto no i akademia platońska nie była tyle szkołą co bliżej grupą dyskusyjną. Przykładanie miar jednego i drugiego (już pomijam zupełnie inne otoczenie kulturowe) nie ma sensu i raczej świadczy o byciu manipulantem lub ignorantem.

@R_P_R: lubię normików którzy wrzucają memy o tym że mieszkali w 11 w jeziorze więc max co mogli osiągnąć to
lubię normików którzy wrzucają memy o tym że mieszkali w 11 w jeziorze więc max co mogli osiągnąć to pracownik produkcji w januszex, bo śmieciowy kitku meme.


@andrej2: nie wiem co ci jest, że na podstawie tamtego mema byłeś w stanie tutaj coś o normikach napisać

jak to średnia tylko 4,71?! Ja tak lubię dostawać gratulacje dla rodziców, a w tym roku nie dostanę i będzie mi przykro


@not_enough: aż
zdobywanie świadectwa z paskiem i zwracanie uwagi na oceny ze wszystkich przedmiotów to jedne z najgłupszych rzeczy jakie robiłem w życiu.


@spac_jesc_pracowac: A ile zarabiasz i jaki jest poziom Twojego życia?

Nie wiesz, jakby się potoczyły Twoje losy, gdybyś nie starał się na czerwony pasek. To, że teraz nie pamiętasz już nic z tego, co zakuwałeś w szkole, nic nie znaczy. Sam proces uczenia się wykształcił w Tobie pewne umiejętności. I
nie wiem co ci jest, że na podstawie tamtego mema byłeś w stanie tutaj coś o normikach napisać


@NieBendePrasowac: zwracam uwagę na typową dychotomię, którą obserwuje w tego typu postach. Albo jesteś Oskarkiem-bananem albo bił cię ojciec/matka w dzieciństwie o ile go miałeś. Gdzie obie te skrajności stanowią jakiś drobny procent całości, za to #!$%@? o tym że "ja to miałem tak ciężko" jest super powszechne. Większość to przeciętna masa normików,