Wpis z mikrobloga

196 akurat, temu mnie dziwi, że nawet żadna fetyszystka wzrostaków nie daje lajka.


@DzazesOrozes: Jedyna rada jaką mogę dać to postaraj się zrobić dobre zdjęcie mordy i w 1 linijce opisu napisz, że masz 196cm. Jak chcesz być smieszkiem to napisz coś w stylu "Mam 196cm wzrostu, więc będę Ci sięgać rzeczy z najwyższej półki w sklepie".
@lexico: No zazwyczaj miałem 2 pary tygodniowo i w sumie było git, a teraz Walentynki zaraz a w 2023 tylko dwie pary wpadły XD I jak ja tu mam się z kimś spotkać (,) @CloudSpanner Nie da się zrobić dobrego zdjęcia mojej mordy, jest strasznie asymetryczna i nerdziarska + zakola do połowy głowy. Myślałem, że wzrostem i sylwetką przykryje mankamenty, ale bez powodzenia coś póki co.