Wpis z mikrobloga

#danielmagical #redpill #przegryw

Tak właśnie kończy facet który nie założył rodziny, albo nie ma jakiegoś absorbującego zajęcia typu własna firma. Wszelkie redpillowe teorie o życiu dla siebie, graniu w gierki, kolekcjonowaniu kloców lego nijak mają się do rzeczywistości. Kończy się zapijaniem świadomości w alkoholu w najlepszym wypadku.
damianooo8 - #danielmagical #redpill #przegryw

Tak właśnie kończy facet który nie za...

źródło: mario

Pobierz
  • 30
@zjedz_kanapke: Ale ja nie mówię o Mario, tylko mówię o redpillowej teorii życia dla siebie, na przykładzie Mario. Za bardzo się wczułeś w tag #danielmagical, a ja użyłem też tagu #redpill

xd to zależy od charakteru człowieka jeden się zapije drugi będzie szczęsliwie żył samemu


@TEDMAJER: Żaden człowiek nie potrafi żyć bez stymulowania umysłu. Gierki komputerowe kiedyś się kończą (przynajmniej te ciekawe), seriale się kończą, i pozostaje pustka od
@damianooo8: Ciekawa wizualizacja, mówisz z autopsji? "Żaden człowiek nie potrafi żyć bez stymulowania umysłu. Gierki komputerowe kiedyś się kończą (przynajmniej te ciekawe), seriale się kończą, i pozostaje pustka od której człowiek wariuje" Typie sam siedzisz na dziwnym portalu ze śmiesznymi obrazkami i piszesz kocopoły starając się pouczać innych. To co piszesz to są brednie, nie ma żadnego patentu na szczęście. Rozwój osobisty jest bardzo ważny, bez oleju we łbie, inteligencji żadna