Wpis z mikrobloga

#danielmagical #redpill #przegryw

Tak właśnie kończy facet który nie założył rodziny, albo nie ma jakiegoś absorbującego zajęcia typu własna firma. Wszelkie redpillowe teorie o życiu dla siebie, graniu w gierki, kolekcjonowaniu kloców lego nijak mają się do rzeczywistości. Kończy się zapijaniem świadomości w alkoholu w najlepszym wypadku.
damianooo8 - #danielmagical #redpill #przegryw

Tak właśnie kończy facet który nie za...

źródło: mario

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • 5
firmie jprdl - wystarczyłaby jakaś praca/ mieszkanie jest/ jeszcze podobno 2ga nieruchomość----wyszedłby na prostą


@zjedz_kanapke: Praca na etacie to odbębnienie roboty do 16 i dalej myślisz co ze sobą zrobić. Firma to jak drugie dziecko, którym zajmujesz się 24/h/7.
  • Odpowiedz
@damianooo8: menel.....i firma jprdl vol2 nie będzie pracował jako gościu w garniaku tylko jako robol tudzież jakiś magazyn ale o czym ja pisze - rubryka zgonów dzięki urzędniczej wzrośnie do 3, w sumie dzięki sobie samemu nikt go tam nie przywiązał
  • Odpowiedz
@damianooo8: praca do 16:00 zakupy powrot i jesteś przed 17:00 w domu robisz gotujesz obiad jest 18:00, jakieś małe sprzątanie codzienne czynności i mamy prawie 19, trening do 20, kolacja kąpiel jest 21 i zostaje ci tylko 2h to naprawdę bardzo mało
  • Odpowiedz
@damianooo8: ale #!$%@? xD równie dobrze można dorobić teorię, że nie zakładaj rodziny bo baba cię zdradzi i ze smutku się wtedy dopiero zapijesz xD A jeszcze alimenty będziesz może musiał płacić
  • Odpowiedz
  • 1
@zjedz_kanapke: Ale ja nie mówię o Mario, tylko mówię o redpillowej teorii życia dla siebie, na przykładzie Mario. Za bardzo się wczułeś w tag #danielmagical, a ja użyłem też tagu #redpill

xd to zależy od charakteru człowieka jeden się zapije drugi będzie szczęsliwie żył samemu


@TEDMAJER: Żaden człowiek nie potrafi żyć bez stymulowania umysłu. Gierki komputerowe kiedyś się kończą (przynajmniej te ciekawe), seriale się kończą, i pozostaje pustka od
  • Odpowiedz
@damianooo8: 100% prawda, chyba najbolesniejszy post wyjasniajacyte wszystkie pille - myslisz ze bedziesz chadem rozwijajacym swoje zainteresowania, pracujacym nad soba, zyjacy pelnia zycia a konczysz jako zapijajacy sie menel
  • Odpowiedz
@damianooo8: Ciekawa wizualizacja, mówisz z autopsji? "Żaden człowiek nie potrafi żyć bez stymulowania umysłu. Gierki komputerowe kiedyś się kończą (przynajmniej te ciekawe), seriale się kończą, i pozostaje pustka od której człowiek wariuje" Typie sam siedzisz na dziwnym portalu ze śmiesznymi obrazkami i piszesz kocopoły starając się pouczać innych. To co piszesz to są brednie, nie ma żadnego patentu na szczęście. Rozwój osobisty jest bardzo ważny, bez oleju we łbie, inteligencji żadna
  • Odpowiedz