Wpis z mikrobloga

@aukolb: Musiałbym kupić sobie napęd do PC xD
ps. mam tyle gier do ogrania na steam, że nie muszę grać w najnowsze. Już wyrosłem z tego, że muszę koniecznie zagrać w nowość, bo inni grają xD
@Anton044: Fizycznie mnie stać na wywalenie tych 300 cebulonów na gre, bo za bardzo bym nie zbiedniał i nawet tego nie odczuł, ale rozum i godność człowieka nie pozwala mi wydać hajsu na gierkę w którą mogę pograć chwilkę i już do niej nie wrócić xD
@Anton044: Jak mogę dorobić teorię. Przecież napisałem, że nawet bym nie odczuł straty tego hajsu i nie wpłynąłby na moje posiadanie. Po prostu wychowałem się w domu gdzie się nie przelewało i nie jestem nauczony rozrzutności na niepotrzebne rzeczy, a gierki nie są mi do życia potrzebne, bo to po prostu rozrywka.
Z drugiej strony może i masz rację. Gdybym zarabiał łatwy hajs pewnie łatwiej by mi było go roztrwaniać na
@Blaskun: No ja właśnie gram bardzo mało, więc nie miałem nic innego do grania to sobie cyknąłem hari pota to wiadomo co ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Anton044 to już różnie, ten hogwart to dla mnie 2,5h pracy a i tak to dopiero druga gierka co kupiłem nówkę, a jak ogram to i tak sprzedam to za 200-230zł. Po co ma mi to leżeć na półce.
@Anton044 kupowanie gier na premierę jeśli i tak akat w nią nie zagrasz od razu bo masz kolejkę gier do ogrania to przecież głupota.
zwłaszcza jeśli gra tak jak w tym przypadku nie jest warta pełnej ceny
@Piesa: dla ciebie gra nie warta pełnej ceny, dla innych warta - rynek zweryfikował

Zgadzam się również, że jeżeli masz kolejkę której się trzymasz i nie jest ci szkoda, że koledzy grają i sobie z nimi nie możesz o tym pogadać to tez spoko.

Niespoko jest udawanie, że nie potrzebuje się gry i mówi, że za droga w sytuacji gdzie jest się Żydem. Bo sory, ale jeżeli ktoś uwielbia grać i