Wpis z mikrobloga

@Blackol12: z tych tańczych to znajomy kasował klientów na jakieś 150-300zł na takie amatorskie za 2h sesję poza studiem bez znaczenia czy na insta, tindera czy do albumu rodzinnego. Czy to rynkowa cena? Nie wiem.
Witam serdecznie, interesuje mnie przybliżony koszt profesjonalnej sesji fotograficznej z myślą o #tinder


@Blackol12: Nie polecam. Im lepiej wyglądasz na zdjęciu względem reala tym bardziej rozczarowanie będzie tobą na spotkaniu. Kasę wyrzucisz i będziesz tylko rozczarowany
@Blackol12: Mogę Ci machnąć za jakies 300-400zł. Trochę ogarniam temat, bo sam dobrymi zdjęciami zmieniłem swój profil z 2 matchy na tydzień do kilkudziesięciu. Z 4/10 na photofeelerze do 9/10. Do tego robię filmy i foto profesjonalnie.
@Blackol12: zdjęcia są najważniejsze, ja sam kilkanaście lat fotografuje to sobie sam zrobiłem zajeeebiste foty. Problem w tym że wszystkie 'wycieczkowe high life' zdjęcia mam z byłą laską xD I teraz mam samotne w fajnym świetle, ale jednak nie widać DYNAMINY to jeszcze do poprawy eh.