Wpis z mikrobloga

Mieszkam z dziewczyną. Mieszkanie jest moje, ja płacę rachunki, ja kupuję większość jedzenia. Ona zarabia minimalną krajową (ona pracuje nieregularnie, kilka dni w tygodniu) i swoją pensję przeznacza praktycznie "na siebie".

Sytuacja z wczoraj:
Ja budzik 6:15, na 7 w pracy żeby zarabiać pieniądze, jak co dzień.

Moja dziewczyna spała do 12:00, wstała o 12:30, poszła do sklepu, zrobiła zakupy na obiad (za mój hajs) i przygotowała obiad.
Przygotowując obiad wstawiła relacje na IG, że robi obiad dla chłopaka (makaron z kurczakiem). I spłyneła na nią istna lawina komentarzy, jaka jest wspaniała, jak świetnie gotuje, koleżanki ją chwaliły jaka jest super i jak mam z nią dobrze, mamusia to samo, spermiarze do niej zaczęli wypisywać jak bardzo by chcieli mieć dziewczynę która by im też tak gotowała itd.

I tak myślę sobie o tym i po prostu zrobiło mi się przykro. Bo wiem, że tu nie chodzi tylko o mnie, tylko taki jest ogólny trend społeczny. Od nas facetów wymaga się, żebyśmy ogarniali w życiu wszystko. Zdobyłem mieszkanie własnościowe, w większości samodzielnie je wyremontowałem, zarobiłem na fajny samochód, skończyłem trudne studia i zdobyłem dobrze płatną pracę. #!$%@?ąc od tego, teraz w zyciu codziennym z partnerką też ja mam w sumie wiecej obowiazkow - ja robie zwykle zakupy, ja wiecej sprzatam itd. no i ją utrzymuje. I nikt korva z boku tego nie doceni i nie powie miłego słowa.
A kobieta wystarczy, że wykaże MINIMUM jakiejś inicjatywy, wstanie po południu z łóżka i zrobi obiad w związku i już jest wychwalana pod niebiosa przez otoczenie, jaka to ona nie jest wspaniała, jaką mam z nią bajke i jak bardzo powinienem ją doceniać.

gówno prawda, dramat, a my normalni faceci mamy po prostu #!$%@? w zyciu

#zwiazki #przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zalesie
  • 167
@cebularz_szkorbutnikowy: ale przeżywasz xD Jakbyś ty prowadził insta i pokazał, że gotujesz makaron to też byś miał pozytywne komentarze. Myślisz, że osoby na insta analizują takie rzeczy? Oni nawet was nie znają. Zobaczyli, że ci gotuje, uznali że to słodkie i fajne i polajkowali. Większosć ludzi nie myśli za dużo.
@cebularz_szkorbutnikowy: jak nie pracuje to niech zajmuje się domem i później dziećmi, pisałeś, że gotuje więc chyba tragedii nie ma, gorzej jakby w domu był burdel, brak obiadu i niechęć do dzieci

możesz wymyślić jej jakieś robienie paznokci, rzęs, może coś dorobi w wolnym czasie
@cebularz_szkorbutnikowy: ale do kogo ty masz pretensje? wziąłeś sobie niemote życiową to na nią haruj, albo znajdź sobie normalna dziewczyne

jezu jak ja gardze takimi typkami, widziały gały co brały więc nie wylewaj teraz swoich żali w internetach
@cebularz_szkorbutnikowy: Też tak miałem, pozbyłem się pasożyta i zaczęło żyć mi się lepiej. Poznałem fajną Ukrainkę, sprząta, gotuje, studiuje, pracuje na pełen etat, no dziewczyna nie posiedzi. W dupie ma insta i inne podobne bzdury, jak już to tylko przegląda w wolnej chwili. #!$%@?ć p00lki księżniczki. Polecam ten styl życia