Wpis z mikrobloga

  • 42
@CoChcesz: z tego co wiem, babeczka chciała rozładować atmosferę, poprzez żarciki, które były norma w jej lokalnym środowisku. Natomiast szerszą publiczność zrozumiała to niestety inaczej. To jest lekarka z wykształcenia, tylko po prostu chciała przedstawić sytuację bardziej na luzie, żeby uspokoić opinie publiczną.
Moim zdaniem to nie jest jej "niekompetencja", tylko problem z "polskim kijem w dupie".
@To_ja_moze_pozamiatam dobrze prawisz ziomek, pozdrawiam
  • Odpowiedz
obraz niekompetencji i tego czym był sanepid do momentu pierwszej fali covid.


@CoChcesz: yup, bo potem wraz z kontrolowaniem knajp z policją był obrazem perfekcyjnego działania instytucji państwowej. XD
  • Odpowiedz
Ja pamiętam- najzdrowsze podejście do wirusa wśród ludzi na stanowiskach.


@To_ja_moze_pozamiatam: W sensie z tego co pamiętam to ona w tej konferencji sobie plotkowała o pacjencie zero (coś o kochance XD mówiła nawet XDDDDD). Merytorycznych informacji podała mało.
  • Odpowiedz
Ja pamiętam- najzdrowsze podejście do wirusa wśród ludzi na stanowiskach. Szkoda, że poleciał hejt i ją wylali.


@To_ja_moze_pozamiatam: Jeżeli Grażynka z chłopskim rozumem zyskała twoje uznanie to wiele mówi o twojej inteligencji.
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam: Szkoda że takiego obajtka który niewspółmiernych strat narobił i okradł nas na miliardy nie #!$%@?, lub kolejnego jaszczompa #!$%@? czempiona nbp który #!$%@?ł złotówke i naruchał infalcje na co najmniej 30%, tylko jakąś babkę z sanepidu która zrobiła standup z covida.
  • Odpowiedz
@Kotouak: Raz z kumplami przy piwku toczyliśmy trochę z niej bekę, w pewnym momencie wszedł znajomy i pyta z czego bekujemy. Streściliśmy mu pokrótce, a on nam na to, że to jest jakaś jego ciotka. Chyba dalsza rodzina z tego co mówił, ale po zachowaniu babki, i dobrze znając akcje które odwala kumpel, na 100% uwierzyłem że mogą być spokrewnieni xd
  • Odpowiedz
@CoChcesz: Raczej obraz kompetencji, odwróciła uwagę od pojawienia się wirusa gadając o sprawach obyczajowych a w tym czasie z gościa który miał jako pierwszy wirusa zrobiono bohatera który przezwyciężył śmiercionośną chorobę.
  • Odpowiedz