Wpis z mikrobloga

@krolwsi: Dziennikarstwa od dawna nie ma. Jest clickbait. Natomiast za robotę z radami programowymi czy tematem Śląska akurat dobrzez robił.

@PurpleHaze Dalej by były jakby tag nie umarł. Poza tym tam w środku dalej jest masakra dla osób z zagranicy.

@dafto Spróbuj się umówić na wizytę online to wtedy pogadamy. To niestety kwestia tego czy masz farta czy nie. Koleżanka tydzień się czaiła na termin. Mi się udało za drugim razem.
wystarczy ogarnąć w dowolnym innym mieście od ręki. Choćby będąc przejazdem


@dafto: nie będę jechać do innego miasta tylko po to, żeby wyrobić paszport XD
@dafto: Ja nie wiem czy wiesz, ale potem musisz go jeszcze odebrać z tego właśnie miasta. Poza tym nie każdy jest PRZEJAZDEM w takiej Legnicy czy innym mieście. Dojazd do nich też jest znacznie gorszy niż do takiego Wrocławia.

Zresztą o czym my dyskutujemy. Jedno z największych miast w Polsce, a ja mam jeździć do ośrodków dookoła żeby wyrobić paszport bo urzędników brakuje. Rozumiem jeszcze jakbyśmy nie byli w Unii i
@Darth_Gohan: nie no, oburzenie zrozumiałe. Wracam natomiast do mojego pierwszego komentarza, gdzie dla mnie czekanie w takich kolejkach mija się z celem. Ja całą procedurę ogarnąłem w 40 minut będąc u teściów w odwiedzinach. Do miast ościennych dojazd komunikacją z wro trwa niewiele dłużej niż dojazd KM do centrum.
@dafto: Nie no bez przesady, że trwa niewiele dłużej. Jeszcze musisz się dostać na dworzec / przystanek autobusowy do czegoś co jedzie w tamtym kierunku.

KM mamy tragiczną, ale nie aż tak.