Wpis z mikrobloga

Gdyby jakaś laska, która jest w związku, w jakiś czytelny sposób pokazała wam, że się jej podobacie, jest wami zainteresowana ale nic by nie robiła poza pokazaniem wam tego (gestem czy spojrzeniem), to co byście sobie pomyśleli? Jak byście to odebrali?

A) "Gdyby nie to, że teraz jest zajęta, to by kręciła ze mną, więc daje mi do zrozumienia, że się jej podobam, mimo że ma kogoś, ale nie chce tego kogoś zostawiać dla mnie, czyli jest szczera i konkretna, otwarta i prawdziwa, a także uczciwa, uważam to za komplement"

B) "Głupia p0lka chce mi narobić nadziei, bym dawał jej atencję mimo iż wie, że nigdy nie da mi szansy, chce się tylko karmić moją uwagą jak pasożyt"

C) "Głupia p0lka, sprawdza drugą gałąź zanim się starej gałęzi puści, jakbym dał jej atencję i naobiecywał nie wiadomo czego, to by swojego beciaka kopnęła w doopę a wybrała mnie"

#logikarozowychpaskow #pytanie #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #p0lka #blackpill #ankieta

Co byś wybrał?

  • Opcja A 17.1% (25)
  • Opcja B 21.2% (31)
  • Opcja C 61.6% (90)

Oddanych głosów: 146

  • 35
@AlienFromWenus Nie rozumiem tego co tam piszesz. Laski często gadają ze masz w sobie to, czy to, czego nie ma jej facet. Wprost zapytaj ją o seks, a łatwiejsza opcją(XD) jest drink; impreza, znajomi, u niej, u ciebie, gdziekolwiek.
@SaintWykopek: no właśnie założyłam że sytuacja jest taka że laska nie chce zostawiać swojego chłopaka ale poznała innego i mu pokazuje, że się jej podoba otwarcie (w sensie nie tak jak to się mówi, że się daje sygnały i facet albo się domyśli albo nie, tylko że chodzi mi o takie sygnały, których facet domyśli się bez problemu) czyli pokazuje mu, że "gdybym była wolna a nie w związku to bym
@AlienFromWenus: Zależy od wielu innych czynników. Jak długo i dobrze się znamy, jakie są jej cechy charakteru według mojej wiedzy o niej, jaka jest jej relacja z partnerem itd. Te oznaki, które napisałaś są raczej słabe więc mając na uwadze jak mężczyźni są skłonni do myślenia o zachowaniach kobiet jako uwodzeniu pewnie nie zareagowałbym w ogóle. Jeżeli bym jednak odczytał te zachowania w taki sposób to najpewniej pomyślałbym, że chce coś
@AlienFromWenus: większość weźmie z otwartymi ramionami. Z kolei mała część pomyśli, że jeśli zrobi to swojemu chłopowi, to z nim zrobi to samo, no ale to zależy od targetu. ()

spotkanie sam na sam to nic złego jeszcze, można się kolegować i nie chcieć seksu

jak Twój chłop na którym Ci zależy znajdzie sobie koleżankę do wychodzenia na kawę, to nie będziesz miała nic
@AlienFromWenus: jak myślisz dlaczego faceci wychodzą na spotkania " na luzie, niezobowiązujące, bez oczekiwań, koleżeńśkie" głównie z kobietami które im się podobają z wyglądu? ( ͡º ͜ʖ͡º)

jak facet chce wyjść na piwo pogadać do idzie z kumplami, którzy go lepiej rozumieją i mają bliższe poczucie humoru, rzadko kiedy tak jest że właśnie dziewczyna jest taką koleżanką, no ale zdarza się
@AlienFromWenus: Nie świadczy to o nas dobrze? Dlaczego? Czysta biologia. Lepiej dogadujemy się z facetami. Faceci pomagają sobie w robocie, rywalizują poprzez podnoszenie swoich kompetencji i dzielą się ze sobą swoją wiedzą. Kobiety ze sobą rywalizują obniżając status/opinie siebie nawzajem, plotkując, wbijając sobie szpile w plecy, mówią koleżance która jest gruba, że jest piękna i zasługuje na super faceta zamiast żeby wzięła się za siebie bo to co robi nie jest
jak facet chce wyjść na piwo pogadać do idzie z kumplami, którzy go lepiej rozumieją i mają bliższe poczucie humoru


@zwyklyczlek:

A skąd facet ma wiedzieć że się z jakąś laska biedzie równie zaebiście dogadywał jeśli z góry ją uzna za nieciekawą bo nie jest facetem?
@AlienFromWenus: z doświadczenia? życia? na podstawie dotychczasowych kontaktów z kobietami i mężczyznami? wie z kim sie lepiej w większości wypadków dogada?

spotkanie sam na sam to nic złego jeszcze, można się kolegować i nie chcieć seksu


do tego pisałem tamtym komentarzem wyżej napisanym, dla jasności
@AnonimoweLwiatko:

Biologia?? Co ma biologia do wyjścia na piwo? Biologicznie samce powinny ze sobą rywalizować i się po mordach lać a nie się wspierać i kumplować. Biologicznie jeden samiec powinien mieć harem samic a jednak za zdradę kobieta jest w stanie wziąć rozwód z danym mężczyzną.

Skoro faceci są w stanie spotykać się koleżeńsko z innymi facetami nie widząc w nich rywali do tzipy samic w okolicy to również nie powinni