Wpis z mikrobloga

Gdyby jakaś laska, która jest w związku, w jakiś czytelny sposób pokazała wam, że się jej podobacie, jest wami zainteresowana ale nic by nie robiła poza pokazaniem wam tego (gestem czy spojrzeniem), to co byście sobie pomyśleli? Jak byście to odebrali?

A) "Gdyby nie to, że teraz jest zajęta, to by kręciła ze mną, więc daje mi do zrozumienia, że się jej podobam, mimo że ma kogoś, ale nie chce tego kogoś zostawiać dla mnie, czyli jest szczera i konkretna, otwarta i prawdziwa, a także uczciwa, uważam to za komplement"

B) "Głupia p0lka chce mi narobić nadziei, bym dawał jej atencję mimo iż wie, że nigdy nie da mi szansy, chce się tylko karmić moją uwagą jak pasożyt"

C) "Głupia p0lka, sprawdza drugą gałąź zanim się starej gałęzi puści, jakbym dał jej atencję i naobiecywał nie wiadomo czego, to by swojego beciaka kopnęła w doopę a wybrała mnie"

#logikarozowychpaskow #pytanie #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #p0lka #blackpill #ankieta

Co byś wybrał?

  • Opcja A 17.1% (25)
  • Opcja B 21.2% (31)
  • Opcja C 61.6% (90)

Oddanych głosów: 146

  • 35
jak Twój chłop na którym Ci zależy znajdzie sobie koleżankę do wychodzenia na kawę,


@Kolarzino:

No to jasne że będę #!$%@? bo skoro ze mną nie ma czasu wyjść to jeśli znajdzie ten czas dla innej to znaczy że jest z nim w chooy rzeczy nie tak.
@AlienFromWenus: Tylko i wyłącznie dlatego, że technologicznie poszliśmy za mocno do przodu w krótkim czasie, a biologicznie nadal jesteśmy w średniowieczu. Facet nie chce mieć w pobliżu swojej kobiety innych facetów. Faceci są terytorialni. Podobnie w kompetencjach, jeśli ktoś próbuje podważyć ich autorytet, nie będą się bacznie temu przyglądali tylko skonfrontują taką osobę. Przy piwie nikt z nikim nie rywalizuje ale nawet jako smarkacze mieliśmy różne akcje gdzie się przepychaliśmy, przeganialiśmy
@AlienFromWenus: nikt sie nie domysli co wasze glupkote, niezrozumiale gesty oznaczaja. Baba mysli "ojejej przeciez ja mu sie prawie podalam na tacy tym gestem przeciez kazdy by sie domyslil ze jak podrapie sie lewa reka za prawe ucho to wiadomo, ze oznacza to, ze chce z nim isc na randke". Po to pan bog dal nam jezyk w gebie zeby z niego korzystac a nie robic jakies debilne gesty. Zabawne, ze
@AlienFromWenus: Temat na tyle interesujący, że odpowiem.
Każdy odpowiada za swoje czyny, a więc jeśli jakaś dziewczyna która jest w związku byłaby mną zainteresowana pewnie bym skorzystał, natomiast byłaby to relacja czysto fizyczna bez miłości
@JulianGangol:

O czym ty do mnie pierrolisz xD

Najwyraźniej nie przeczytałeś mojego postu.

A co do kazania się wam domyślać to tylko i wyłącznie wy i nikt więcej nie jest temu winny.

Wystarczy was o coś zapytać, szczerze powiedzieć że się nie ma na coś ochoty czy zwrócić uwagę gdy robicie coś źle, prosto z mostu, to jest taka obraza majestatu i Trzaskowski doopy, że trzeba was przepraszać za to, że
A to że jakiś powie "ja tak nigdy swojej dziewczynie nie robiłem a i tak się tak zachowywała" niczego nie zmienia, bo może nauczona doświadczeniem z ex, który się obrażal za mówienie wprost, albo dawał jakieś ujowe komentarze, woli tego uniknąć i na wszelki wypadek tak samo traktuje nowego partnera. Tego że się którejś podobacie też nie można powiedzieć wprost, bo jest kwik i salwy śmiechu, że desperatka, że nie umie tego
@typowyWykopekMizogin: a skąd ty możesz wiedzieć kto jest moim ukochanym top i ile ma procent? To że za rękę nie trzymaliście nie jest usprawiedliwieniem pisania bzdur, właśnie przez to że piszecie takie kocopoły to trzeba to prostować by normalni faceci nie brali pod uwagę tekstów o jakimś topie Y promili.