Wpis z mikrobloga

Czyli na ten moment sprawa wygląda tak, że USA czaiło się już jakiś czas, żeby użyć HAARP na Turcji w formie kary za cichą pomoc Rosji i łamanie sankcji. Wiedzieli o tym Chińczycy, dlatego wysłali balony szpiegowskie, które miały monitorować instalacje systemu HAARP na terenie USA i dopiero po ich zestrzeleniu można było przystąpić do operacji.
Złożyło się to w czasie akurat w momencie, kiedy Rosja zaczęła przejmować inicjatywę w Bachmacie i podobno szykować się do kolejnej ofensywy w ciągu najbliższych dni.
Włączcie myślenie, wyłączcie TV.

#turcja #ukraina #usa
Niss - Czyli na ten moment sprawa wygląda tak, że USA czaiło się już jakiś czas, żeby...

źródło: vice-president-joe-biden-national-ice-cream-day_01-web1

Pobierz
  • 20
@Niss: Zresztą to nie głupie takie. Użycie balona meteorologicznego przez chiny w celu śledzenia zmian strukturalnych podczas nadchodzącej katastrofy z uzyciem haarp przez usa w celu zebrania danych lub wyśledzenia ja kto działa i skąd nadchodzi itd xD
Jeszcze odnośnie HAARP: "Stale podkreśla się, że przez ostatnie 30 lat drastycznemu zwiększeniu uległa liczba trzęsień ziemi, które przybrały też na sile. Niepokojące jest to, że występują na terenach
sejsmicznie nieaktywnych, gdzie nikt by się ich nie spodziewał. Odnotowuje się też
wyższe pływy morskie, a wszystko to prowadzi do jednego wniosku, że uwalniana
zostaje coraz większa ilość energii. O ile HAARP może nie grozi całkowitym rozpadem
Ziemi, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że
@uncles: specjalista od broni geofizycznej? Bardzo ciekawe xD co to jest broń geofizyczna? Wymień jedną xD ja jestem specjalistą od broni hydrochemicznej jak coś, a mój ziomek od aerodynamicznej xD