Wpis z mikrobloga

Chłop nie wie o co chodzi z chłopem i co jest nie tak. Spotyka się z Julkami z Tindera/Badoo i one chcą tylko seksu. Dosłownie tak to wygląda, że zazwyczaj chcą kontynuować relację jako fwb albo taka luźniejszą, gdzie będą się spotykać na seks co jakiś czas. To już 4 z rzędu taka Julka, która się chłopu zdarzyła. A chłop nie jest biedny, wręcz odwrotnie, ma dobrze płatka pracę, swoje mieszkanie i samochód. Wiec o co chodzi? Coś z chłopem nie ta, czy to "przypadek"? #tinder #badoo #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski
Pobierz fanmarcinamillera - Chłop nie wie o co chodzi z chłopem i co jest nie tak. Spotyka si...
źródło: 6b834e4d3ee04a5083b970e32e0d1e02
  • 16
@fanmarcinamillera może masz duża pałe ale nie jesteś zbyt inteligentny, to jak te ładne nie za mądre też tylko do łóżka

To co robię wymaga inteligencji, plus mam wykształcenie wyższe na jednej z lepszych uczelni w kraju na jednym z trudniejszych kierunków. Raczej to ja jestem lepiej usytuowany pod względem wykształcenia niż różowe.
A z pałą, to tak średni, jest większa niż średnia, ale bez przesady.
@hsossd: no tak średnio od ręki, ja po roztaniu w 2021 prawie pół roku nie ruchałem, dziewczyny z którymi się spotykałem w sumie były zainteresowane, ale miałem wrażenie, że raczej szukały związku.

Chociaż generalnie się zgodzę, że laski teraz nie mają parcia na związki, bo im to do niczego nie jest potrzebne. Dzieci mało kto chce, finansowo można dać sobie radę w pojedynkę.
@HansLanda88: mężczyzna przystojny z kasa i #!$%@? jak u konia może nabije próbę reprezentatywna 50 lub 100 w rok ale. 1 nie starczy mu czasu na pracę, hobby, trening, za to kobieta znajdzie czas i na pracę i spokojnie nabije próbę reprezentatywną. Dlaczego tak jest jak myślisz?