Wpis z mikrobloga

#rozdajo 50PLN karta podarunkowa #pysznepl dla losowo wybranego plusującego do jutra do 23:59

A teraz konkret dla osób z tagów #kolekcja #hobby #komiks #zainteresowania :
W latach 2001-2002 ukazywało się bardzo fajne czasopismo Supermózg przeznaczone dla ciekawych świata dzieci. Były do niego dołączane losowe karty (takie jak na obrazku, z różnych kategorii), z których duza czesc posiadam, jednak brakuje mi kilku.
Nie ma nigdzie w necie katalogu tych kart wiec zrobilem prymitywnego bloga na którym zaznaczyłem których kart poszukuje:
https://starekarty.blogspot.com/2021/10/karty-ktorych-nadal-szukam-1.html

Jeśli gdzieś na strychu Wam sie zawieruszyły te karty to z chęcią odkupię te których nie mam w kolekcji (50PLN za sztuke)
Jesli nie chcecie sprzedawac to nawet jak mi podeslecie ich skan byłbym bardzo wdzięczny. (15PLN za skan)
mkrzk - #rozdajo 50PLN karta podarunkowa #pysznepl dla losowo wybranego plusującego d...

źródło: 10a

Pobierz
  • 26
Jutro przejrzę swój karton ze starymi kartami. Kojarzę, że miałem, ale możliwe że poszły do śmieci bo mogły złapały wilgoć. Kilka kolekcji tak poszło z dymem :(
@Pederastozaur69: dzieki, jakbys chcial jednak sprzedac to jestem otwarty na negocjacje :) tak czy siak pietnastak sie nalezy, daj znac na priv w jakiej formie chcesz. Dalbys rade podeslac jeszcze druga strone karty?
Na razie oprócz jednego screena nic więcej nie dostałem więc wszystkich którzy natrafią na ten wpis w przyszłości zapraszam do kontaktu. Gift kartę wygrał @klefonafide , gratulacje, daj na pw imię i adres e-mail do zamówienia i dzięki wszystkim za plusy
@mkrzk: hejo, sorki za opóznienie ale nie moglem znalezć tych kart ale w końcu się udało. Mam ich ze sto plus same magazyny też mam ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jesli chodzi o karty to z tych których ty nie masz mam tylko Skarby kultury Starożytnych Chin 1/7. Jesli nadal jestes zainteresowany to daj znaka i podeślij fotke jak kolekcja będzie gotowa (