Wpis z mikrobloga

#rozdajo 50PLN karta podarunkowa #pysznepl dla losowo wybranego plusującego do jutra do 23:59

A teraz konkret dla osób z tagów #kolekcja #hobby #komiks #zainteresowania :
W latach 2001-2002 ukazywało się bardzo fajne czasopismo Supermózg przeznaczone dla ciekawych świata dzieci. Były do niego dołączane losowe karty (takie jak na obrazku, z różnych kategorii), z których duza czesc posiadam, jednak brakuje mi kilku.
Nie ma nigdzie w necie katalogu tych kart wiec zrobilem prymitywnego bloga na którym zaznaczyłem których kart poszukuje:
https://starekarty.blogspot.com/2021/10/karty-ktorych-nadal-szukam-1.html

Jeśli gdzieś na strychu Wam sie zawieruszyły te karty to z chęcią odkupię te których nie mam w kolekcji (50PLN za sztuke)
Jesli nie chcecie sprzedawac to nawet jak mi podeslecie ich skan byłbym bardzo wdzięczny. (15PLN za skan)
mkrzk - #rozdajo 50PLN karta podarunkowa #pysznepl dla losowo wybranego plusującego d...

źródło: 10a

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@co_to_za_zycie dzięki za kontakt. Jeśli chodzi o tę kartę 1/7 to rozumiem że masz na myśli naszywka na strój dworski taka jak na fotce powyżej? Bo właśnie czekam na przesyłkę z tymi kartami ( ͡º ͜ʖ͡º)
A który numer magazynu masz z najwyższym numerem wydania? Dałbyś radę podesłać okładkę?
Co do zebrania wszystkich kart to trochę tracę nadzieję bo wciąż brakuje pięciu po ostatnim zakupie. No
  • Odpowiedz
@mkrzk: były jeszcze karty odpowiedzi i złote karty ze znakiem zapytania, też je zbierasz? po magazyny muszę zejsc do piwnicy to potem ogarnę. I w sumie trochę mnie zainspirowales do zrobienia wlasnej kolekcji - myślałem o planetach i siedmiu cudach świata, jakbyś miał takie dwie karty powtórki: Siedem cudow swiata 6/7 i Planety 4/9 To ja chętnie odkupię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Anyway może na allegro
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@co_to_za_zycie karty odpowiedzi i złote mam, chyba jednej złotej mi brakuje ale nimi aż tak bardzo się nie jaram. Co do olx to mam ustawiony alert na nowe ogłoszenia i niestety dość rzadko się coś pojawia. Mogę Ci oddać te powtórki których nie masz ale dopiero jak będę w Polsce bo teraz jestem za granicą
  • Odpowiedz