Wpis z mikrobloga

Klasyczna manipulacja prawactwa na którą dało się nabrać ponad 100 pelikanów.

@sildenafil naczelny wykopowy MRA (Men's rights activist) kolejny raz pokazuje że ma w dupie dobro mężczyzn a bardziej interesują go wojenki między płciowe i propaganda na rzecz prawicy.

PiS wprowadza zmiany kodeksu ale według wykopków to wszystko wina Lewicy!

Artykuł jak byk pisze że Lewica i jedna z ich posłanek nazywają to "dyskryminacją ojców i mężczyzn" ale według wykopków tak naprawdę opisują zmianę jako "przywileje mężczyzn"

Czy mogę już śmiało pisać o Orwellowskim "dwójmyśleniu"? Czy żyjemy już w 1984?

Ja rozumiem jakaś pomyłkę, błąd czy nie doczytanie, ale tak bezczelnie dosłowne odwracanie tego co napisane jest w pierwszym paragrafie znaleziska to kompletna żenada i pokazuje że na tym portalu możesz kłamać manipulować i w prosty oszukiwać, wystarczy tylko że napiszesz coś przeciwko lewicy.
I pamiętajcie motto wykopa:

Wojna to pokój
Wolność to niewola
Ignorancja to siła

#bekazprawakow #bekazpisu #neuropa #4konserwy
#pieklomezczyzn
Pobierz McWozniak - Klasyczna manipulacja prawactwa na którą dało się nabrać ponad 100 pelika...
źródło: IMG_20230203_130937
  • 21
@McWozniak: tak jak pisałem wcześniej, w mojej ocenie posłanka wypowiedziała się o dyskryminacji mężczyzn tylko w kontekście kobiet i ich praw, zaznaczając, że takie rozwiązanie uderzy w kobiety bo to dalej one będą głównie zostawać w domu z dzieckiem.

Zinterpretowałem to biorąc także pod uwage obszerną działalność Lewicy na rzecz dyskryminacji mężczyzn i liczne inicjatywy podejmowane przeciwko prawom mężczyzn. Dlatego parafrazując klasyka: nikt mnie nie przekona, że Lewica popiera prawa mężczyzn
@sildenafil:

tak jak pisałem wcześniej, w mojej ocenie posłanka wypowiedziała się o dyskryminacji mężczyzn tylko w kontekście kobiet i ich praw, zaznaczając, że takie rozwiązanie uderzy w kobiety bo to dalej one będą głównie zostawać w domu z dzieckiem.


Bo ma rację takie rozwiązanie TEŻ uderza w kobiety tylko że w inny sposób, praktycznie powoduje że to one nie będą pracowały tylko facet bo tak się bardziej będzie opłacało dla rodziny.
@sildenafil: i nie zasłaniaj się za obowiązkowymi ćwiczeniami, bo za tym każdy glosował w sejmie a lewicy z dwóch powodów się oberwało najbardziej. Po pierwsze po posłanki się wychylały w necie jak każdy siedział cicho, po drugie bo osoby o lewicowych poglądach same się do nich przyczepiły podczas gdy Konfederacji świętowali że ich partia w połowie także była za ale w połowie.. się wstrzymała. Nie mówię że Lewica spoko zachowuje się
@McWozniak:

że jest to opisywane jako przywilej mężczyzn dosłownie na odwrót jest napisane w artykule

Lewica i liberałowie wiele razy używali określenia o dyskryminacji mężczyzn w charakterze prześmiewczym więc to nie byłoby nic nowego.

To prawo uderza przede wszystkim w mężczyzn. To mężczyzni będą mieli mniej płacone za urlop. To mężczyzni będą musieli pracować zamiast móc zajmować się dzieckiem.

A posłanka oczywiście odwróciła perspektywę.
@sildenafil: Nie przejmuj się rycerzami z tego posta, ja i wielu innych mężczyzn doceniamy twoją działalność. A pomysł z odpowiedzialnością kobiet za nawet nieumyślne zniszczenie mężczyźnie życia był super, mało kto by się odważył takie tematy poruszać.
@McWozniak:

a lewicy z dwóch powodów się oberwało najbardziej. Po pierwsze po posłanki się wychylały w necie jak każdy siedział cicho, po drugie bo osoby o lewicowych poglądach same się do nich przyczepiły


Powinno się było oberwać najbardziej, ponieważ w ich przypadku było to najbardziej bezczelne. Ktoś głosując na Konfę czy PiS nie będzie zdziwiony że potem takie będą rezultaty; nie jest to jakieś niespójne światopoglądowo.

Tymczasem lewica, by móc z
@lemianek123: i tak nic nie zrobi bo on i większość MRA nadają się tylko to manipulacji na wykopie i wyzywania innych od rycerzyków oraz od ssania pały prawicy która tym bardziej dla facetów nic nie zmieni.

Już mowiłem, problemy mężczyzn są realne, i jak najbardziej powinno się o nich dyskutować, ale MRA interesuje bardziej #!$%@? kobietom niż własne dobro, myślisz że co tag/slogan #pieklomezczyzn to jakaś braterska akcja od #pieklokobiet,