Wpis z mikrobloga

#wot miał ktoś taki problem jak ja może?
W trakcie gry po prostu wypieprza mnie w jakimś losowym momencie z powodu zerwanego połączenia mimo, że internet cały czas jest.
W pewnym momencie zniszczeni wrogowie nie pojawiają sie na czerwono na dole tabeli, tylko ich nicki robią sie szare i dalej są na górze tabeli, a kiedy ja kogoś zabije to nie dostaje informacji, że kogoś zabiłem, a czołg i tak zostaje zniszczony - dokładnie po takich sytuacjach wiem, że za 30 sekund wyrzuci mnie z gry z powodem "zerwane połączenie" - mimo, że paradoksalnie cały czas jest internet i do ostatniej chwili moge grać, jeździć, obracać się i strzelać.
Problem jest z moim internetem domowym, kablowym (multimedia 300Mbps) - bo wystarczy, że przełączę na mobilny i wszystko jest ok nic nie wywala - tylko w czym szukać przyczyny?
Na innym laptopie również wywala, a przy grze w dwie osoby wywala dwóm naraz, albo czasami tylko jednej, a druga gra normalnie. Pingi są zawsze niskie, max 30-40 i nigdy nie wzrastają.

Grałem bez modów i to samo :p

W czym może być problem? Macie jakiś pomysł bo ja po prostu nie mam pojecia, czy wifi, czy na kablu jestem z routerem polaczony jest to samo. Wywala raz na 2/3 bitwy.
  • 2
@darenty_
jak na innym internecie ci dziala, a problem wystepuje do tego na 2 pc, to winny jest internet.
Ja sprawdzilbym pingplotterem albo wintmtr podczas gry, gdy problem bedzie wystepowal.