Wpis z mikrobloga

173 941,75 - 12,22 = 173 929,53

Skromne otwarcie lutego. Trochę sobie pospałem, potem młody się obudził, kawkę się wypiło i tak jakoś wyruszyłem niemal o 8 rano. Czasu na bieganie nie było, więc tylko skoczyłem na kontrolną dyszkę po okolicy i po bułki.

Wiało. Konkretnie wiało. Najzabawniejsze, że najgorzej było na wąskich uliczkach w #gdynia a nad samym morzem całkiem przyjemnie xD Zresztą było ciepło (ponad 4°C) i nie padało, więc biegło się nawet przyjemnie.

Doleciawszy do Domku Morsów pobiegłem do góry, ale nie chciałem biec przez redłowski las obawiając się błota. I tak sobie biegłem w stronę Kamiennej Góry, gdy moją uwagę przyciągnęła zachęcająco wyglądająca uliczka wchodząca w las. Na mapce zobaczyłem, że mogę sobie tamtędy dorobić jakiś kilometr - i poleciałem. Po chwili droga zamieniła się w leśną ścieżynkę pod górę - ale biegło się fajnie. Zapomniałem o planie i tak sobie biegłem za głównym szlakiem, aż nagle się pojawiłem... z powrotem na Polance Redłowskiej nad Domkiem Morsów. Stwierdziłem, że jednak było mi dane biec przez redłowski las i już potem wróciłem ze Wzgórza Świętego Maksymiliana. Na koniec wzdłóż dróg do Starowiejskiej, piekarnia i powrót do mieszkania.

Biegło się przefajnie. Te lasy macie po prostu wspaniałe! I jeszcze ten szum morza w tle... żyć nie umierać () Zazdroszczę, może kiedyś posłucham namowów żony żeby się tu przeprowadzić ( ͡º ͜ʖ͡º)

Miłego dnia! Oprócz biegania jeden długi spacer zaliczony, Muzeum Emigracji zaliczone (rewelacyjne miejsce, świetnie przemyślane - uwielbiam!) a teraz czekam aż młody wstanie i sobie pójdziemy znowu na Skwer Kościuszki ( ͡ ͜ʖ ͡)

#sztafeta #enronczlapie #biegajzwykopem #bieganie
Pobierz enron - 173 941,75 - 12,22 = 173 929,53

Skromne otwarcie lutego. Trochę sobie pospał...
źródło: A732399D-09E8-4F57-AEA9-D5F4DBA64668
  • 5
najgorzej było na wąskich uliczkach w #gdynia a nad samym morzem całkiem przyjemnie xD


@enron: gdy wieje z zachodu to Bulwar jest w "cieniu" Kamiennej Góry i Kępy Redłowskiej ( ͡ ͜ʖ ͡). Zresztą ten cień sięga daleko w Zatokę.
Pobierz faxepl - >najgorzej było na wąskich uliczkach w #gdynia a nad samym morzem całkiem pr...
źródło: wieje