Wpis z mikrobloga

mam 2, może i bym pomyślał o 3, ale nie ma szans.
Przy 1->2 zmian nie ma dużo
Przy 2->3 już robi się problem już robi się problem z fotelikami i miejscem w aucie... trzeba by zmienić auto
Nie mówię o koszcie jakichs zagranicznych wakacjach gdzie 2+2 potrafi kosztować już po 7-10 tys za tydzień.
Póki <2 lat ok, a później to prawie jak za dorosłego.

Glupie wyjście do Aqua parku w
@Prezes_Prezes: większej bzdury dawno nie słyszałem. Ludzie nie chcą mieć dzieci bo to koszt i tak już drogiego życia. Kiedyś ludzie się mnożyli bo to były dodatkowo ręce do pracy, ja sam chodziłem ze starymi w pole zanim jeszcze poszedłem do szkoły i na wsi to jest normalne. Ale w twojej głowie wszędzie lewactwo chcę ściągać murzynów do Europy żeby robic multikulti
Widać efekty nagonki na dzieci/dzietność przynoszą efekty. Od dłuższego czasu trwająca w mediach moda na krytykowanie rodziny jako podstawowej komórki społecznej, ostracyzm wobec rodzicielstwa i odpowiedzialności i w końcu propaganda lewatyzmu afirmująca jednostkę jako cel ostateczny, nierozmnażającą się "dla dobra planety". Świetnie, świetnie Polacy.


@AnonimNiepowiem: co ty #!$%@?? xDDDDD Nie ma dzieci bo ludzie chcą im zapewnić godne życie a nie jak było w latach 90. Drogie mieszkania, drogie życie. Ludzie,
@xxwykopekxx: Według ostatnich danych 68% Polek nie chce mieć dzieci. Jeden facet może szybko naprodukować wiele dzieci, także tu nie ma problemu. Kobiety są tutaj wąskim gardłem...
Także GG, fajnie było mieć swoje Państwo i naród ale prawda jest taka przegraliśmy z netflixem i zachodnimi wzorcami kulturowymi. Polkom jest wygodniej robić kariery i imprezować do późnej trzydziestki niż żenić się w wieku 20 - dwudziestukilku lat (co było normą kulturową przez
Te liczby kłują w oczy i pokazują skalę katastrofy demograficznej jaka już ma miejsce.


@mookie: Czyli mówisz że zabrać 700 zł i dać 500 zł nie działa? Ale jak to, przecież ten program był idealny, jak ktoś miał 11 dzieci to tak samo promował posiadanie12-tego dziecka jak u bezdzietnej rodziny posiadanie pierwszego. Jak to się mogło nie udać ( ͡º ͜ʖ͡º)
@mookie: Sam mam jedno dziecko i więcej nie planuje, nie w chorym pisowskim kraju gdzie rząd zamiast wspierać dzietność morduje ją socjalami niszczącymi gospodarke i ekonomie, do tego absolutny brak służby zdrowia, całkowity brak stabilizacji finansowej, #!$%@? edukacja i szkolnictwo, ciągła niepewność o przyszłość, barbarzyńskie regulacje dotyczące aborcji i badań prenatalnych. Polska to nie jest kraj w którym ludzie chcą mieć dzieci.