Wpis z mikrobloga

@arinkao: Stek jak stek, sól, trochę oleju i kilka minut czasu. Mogę zrobić antrykot, ale jakie ciekawe dodatki do tego bo sam kotlet jest nudny, z ziemniakami też.

Chyba,że wyjdę ci na przeciw i ja dziś też zrobię kotlet z frytkami i dodatkami jak u ciebie, wchodzisz w to? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ziemniaki jakiej odmiany preferujesz na frytki domowe?


@Anoniemamowy: Nie znam się na ziemniakach niestety. Odmiana którą mam jest średnia do frytek, ale jaka to jest też nie wiem. Ale mam już świadomość że to ważne, dlatego jedne są spoko, inne takie sobie.
Stek jak stek, sól, trochę oleju i kilka minut czasu. Mogę zrobić antrykot, ale jakie ciekawe dodatki do tego bo sam kotlet jest nudny, z ziemniakami też.


Chyba,że wyjdę ci na przeciw i ja dziś też zrobię kotlet z frytkami i dodatkami jak u ciebie, wchodzisz w to? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ziemniak43212: Rób. Pewnie. Nie miałam nic specjalnego wiec wziełam kiszonego ogóra, sos mutti jest gwiazdą
@arinkao: Bede miał na uwadze. No dobrze więc ja zabieram się za to. Dopiero teraz bo musiałem stek rozmrozić bo mam tylko zamrożone, i tak jeszcze się rozmraża.

Ja uzyje dziś popularnej i uniwersalnej odmiany Lord jeśli chodzi o ziemniaki, to taki typ AB do tańca i do różańca, no chyba że chcemy robić na przykład kopytka to nie