Wpis z mikrobloga

Siema mordeczki!

Od ponad dwóch tygodni podróżuje razem z dziewczyną po Tajlandii. Moja przygoda rozpoczęła się w Bangkoku gdzie miałem okazję spróbować tajskiej kuchni, odwiedzić kilka świątyń i jeździć rowerem po wyspie Bang Kachao. Mimo tych wszystkich tekstów, że kraj ten jest oklepany, każdy już tutaj był (tak marudzili ludzie na wykopie) to każdemu polecam taki wyjazd.

Zebrałem wszystkie informacje i porady, o których warto wiedzieć przed podróżą do Bangkoku:

✔️ Najciekawsze atrakcje i miejsca, które warto zobaczyć
✔️ Polecane restauracje w Bangkoku
✔️ Jak dojechać z lotniska do centrum Bangkoku
✔️ Jak przemieszczać się po Bangkoku?
✔️ Przykładowe ceny

Link do znaleziska - Co warto zobaczyć w Bangkoku? TOP 10 atrakcji i praktyczny przewodnik!
Będę wdzięczny za pomoc w wykopaniu.

W komentarzach do wpisu wrzucę kilka zdjęć. Gdyby ktoś chciał na bieżąco obserwować naszą podróż to zapraszam na Instagrama -
Aktualnie jesteśmy na rajskiej wyspie Koh Tao.

Gdyby ktoś miał jakiekolwiek pytania to chętnie na nie odpowiem.

#podroze #ciekawostki #swiat #zainteresowania #wieczniewolni #azja #tajlandia #podrozujzwykopem
Pobierz ziolo22 - Siema mordeczki!

Od ponad dwóch tygodni podróżuje razem z dziewczyną po Ta...
źródło: IMG-1756
  • 62
Ale ja np. nie byłem i co to za dziwne podejście, że jak ileś osób tam było to nie warto. Ludzie dziwni są.


@Korda: ale to nie o to chodzi. kraj jest oklepany w takim sensie, ze jak chcesz tam jechac i robic za podroznika w souszalach tak jak OP, no to #!$%@? nie warto bo kazdy to widzial pierdyliard razy. jak chcesz se jechac na wakacje, to se jedz i