Wpis z mikrobloga

Siema mordeczki!

Od ponad dwóch tygodni podróżuje razem z dziewczyną po Tajlandii. Moja przygoda rozpoczęła się w Bangkoku gdzie miałem okazję spróbować tajskiej kuchni, odwiedzić kilka świątyń i jeździć rowerem po wyspie Bang Kachao. Mimo tych wszystkich tekstów, że kraj ten jest oklepany, każdy już tutaj był (tak marudzili ludzie na wykopie) to każdemu polecam taki wyjazd.

Zebrałem wszystkie informacje i porady, o których warto wiedzieć przed podróżą do Bangkoku:

✔️ Najciekawsze atrakcje i miejsca, które warto zobaczyć
✔️ Polecane restauracje w Bangkoku
✔️ Jak dojechać z lotniska do centrum Bangkoku
✔️ Jak przemieszczać się po Bangkoku?
✔️ Przykładowe ceny

Link do znaleziska - Co warto zobaczyć w Bangkoku? TOP 10 atrakcji i praktyczny przewodnik!
Będę wdzięczny za pomoc w wykopaniu.

W komentarzach do wpisu wrzucę kilka zdjęć. Gdyby ktoś chciał na bieżąco obserwować naszą podróż to zapraszam na Instagrama -
Aktualnie jesteśmy na rajskiej wyspie Koh Tao.

Gdyby ktoś miał jakiekolwiek pytania to chętnie na nie odpowiem.

#podroze #ciekawostki #swiat #zainteresowania #wieczniewolni #azja #tajlandia #podrozujzwykopem
Pobierz ziolo22 - Siema mordeczki!

Od ponad dwóch tygodni podróżuje razem z dziewczyną po Ta...
źródło: IMG-1756
  • 62
@ziolo22: nie odniosłeś się do tego co napisałem w 2 komentarzu, tylko powiedziałeś że to popularne. A moim zdaniem przynosi to w ogólnym rozrachunku więcej szkody niż pożytku dla społeczeństwa i jest etycznie dyskusyjne. Kiedyś myślałem inaczej, ale rozumiem że chcesz ciągnąć z tego kasę - przynajmniej tego nie kryjesz jak niektórzy :)
@ziolo22: trochę brakuje jakiegoś większego zamysłu i Waszego stylu w tych zestawieniach. Mam niestety wrażenie, że trochę wyszedł materiał jakich w necie jest na pęczki. Z jednej strony są główne atrakcje Bangkoku którymi bombarduje każdy serwis a z drugiej są liźnięte po wierzchu. Ja bym oczekiwał, ze jeśli już robicie rzeczy mainstreamowe to warto dodać coś więcej. Mnie zwykle w takich materiałach interesowało by „mięso” - co, gdzie, za ile, w
@wafel93: 90% znalezisk dodawana jest dla kliknięć które przekładają się na zyski. A skoro tworzenie treści podróżniczych sprawia mi przyjemność, robię to co lubię i jeszcze na tym zarabiam to chyba dobrze? Szkoda mi życia żeby pracować na czyjś sukces jak mogę na swój.
@ziolo22: Żebyś wiedział. W Azji byłem np. na Tajwanie. Bardzo ciekawy kierunek w przeciwieństwie do Tajlandii gdzie wszyscy się pchają ale nie robiłem tutaj atencyjnych wpisów ze swojej podróży zgrywając eksperta.
@Gnojokok: ale ja prowadzę bloga o podróżach, inspiruje setki tysięcy ludzi miesięcznie do podróży. Mam tak po prostu nie napisać nic na temat Bangkoku bo według ciebie to nudny kierunek? Chłopie weź się w garść
@ziolo22: spojrzałem tak na szybko na ten artykuł odnośnie tego co warto zobaczyć w Bangkoku i brakuje bardzo wielu miejsc, które są warte odwiedzenia - ba dla Tajów a także dla ich historii są to jedne z najważniejszych miejsc w Tajlandii.

Transport - jako osoba, która odwiedziła stolicę Tajlandii już 9-krotnie mogę Ci napisać, że tuktuki, taksówki i inne ubery są dobre dla przeciętnego turysty, który nie zna (i w ciągu
@qwertee: na ten moment żadnych restrykcji. Testów nie trzeba, szczepionek nikt nie sprawdza. Koniecznie trzeba mieć bilet na wylot z kraju.
Lokalsi często latają w maskach w komunikacji publicznej, na lotnisku czy w sklepie ale nikt nie mówi nic o obowiązku noszenia masek.
J