Wpis z mikrobloga

Zaczynam podejrzewać, że pisanie tego wykopu, apki itd zlecacie ludziom, którzy być może potrafią to robić w teorii ale nie korzystają z wykopu. Albo z internetu i innych aplikacji tak w ogóle.
Przypomina mi to sytuację, kiedy np tłumaczenie gier czy filmów bardzo widać, kiedy jest zrobione przez osoby nie znające kontekstu. I jest zrobione ale nietrafione.

Jak można nie wpaść na przykład na tak oczywistą rzecz, żeby w apce kliknięcie na wpis go otwierało, czyli wyświetlało komentarze itd. Żeby kliknięcie robiło coś innego to ok, ale aktualnie jest to jakby zmarnowana opcja.

To jakby otworzyć allegro i zamiast kliknąć w ofertę tak po prostu trzeba było klikać w jakiś guzik #!$%@? poniżej.

To, że nie ogarniacie jak ludzie korzystają z wykopu już ustaliliśmy (wpis Pana Michała), ale to wystarczy korzystać z czegokolwiek.
No #!$%@? ludzie.
Powiadomień z tagów brak, wszystkiego brak. A żeście na siłę uszczęśliwiłli ludzi jakimiś kategoriami z dupy. Kto o to prosił? Skąd ten pomysł? Jaki stoi za tym proces myślowy? Stoi jakiś w ogóle?
Przynajmniej poprawiliście spoilery w aplikacji, ale to tylko pokazało, że absolutnie nikt nie korzystał z tej aplikacji dłużej niż 3 sekundy, skoro to takie wyszło do ludzi.
Albo nie klikalne linki XD

#wykop #wykoo20
  • 21
@m4rciniak: Te kategorie nie byłyby takie złe gdyby dało się je samemu ustawiać jakie chcesz mieć i co ma w nich być. Ze zdefiniowanych uzywam tylko Ukraina. Gdybym mógł sobie wszystkie sam ustawić to byłoby to lepsze niż tagi. A tak mam jedną kategorię której używam, a resztę tego co mnie interesuje muszę szukać przez wyszukiwarkę, czego mi się robic nie chce. Spędzam więc na wypoku dużo mniej czasu co w
@m4rciniak: jestem w branży i tak #!$%@?ć to bym nie umiał jakbym robił to specjalnie. serio. Wygląda to na jakieś przeklejki z bootcampa. Czyli na desktopie klikalne komentarze jak na twitterze itd (to już poprawili) i jest debilnych rozwiązań nikomu niepotrzebnych masa. Ten projekt wygląda jak kazirodcze dziecko web 2.0 i 3.0.
i teraz dodaję komentarz i mi scrolluje na dół. po co? @wykop
zmieniłem stronę i jako pierwszy widzę wpis na który odpowiadałem przed chwilą i był na pierwszej stronie na 4 miejscu.

Wstyd i hańba takiego gniota wypuszczać. Najlepsze to że sami stworzyliście problemy.
@m4rciniak: jeżeli robił to Appverk po wiadomo jakiej znajomości to w ogóle mnie to nie dziwi. Kilka lat temu miałem przyjemność obserwować ich działania w pewnym miejscu i bardzo mocno zastanawiałem się czy efekty ich pracy (powiedzmy że aktualny wypok trzyma tamten poziom) to wynik autentycznego braku doświadczenia, wiedzy oraz ogólnego obycia z internetem czy też może jakiegoś sabotażu wywołanego dziwnymi powiązaniami biznesowymi. I nie chodzi tu nawet o typowe bycie
Piszecie do mnie, żadnych powiadomień, nic #!$%@?. XD muszę se znaleźć wpis w profilu i zobaczyć czy coś nowego xdddd

To jest dobra aplikacja, ta aplikacja jest dobra i wykop to poważny serwis internetowy i firma i w ogóle, polecam z całego serca.
@m4rciniak: "klikniecie wpis otwiera go" co ty gadasz przecież dokladnie odwrotnie jest
Na początku wykopu 2.0 klikniecie w wpis otwieralo go i nie dalo sie z tego korzystać bo caly czas ktoś przes przypadek otwieral wpis i nie dalo sie skopiować tekstu, odkad to usuneli to otwieranie jest lepiej
@m4rciniak
Ja zauważyłem jeszcze ze jak wejdzie się w jakiś link to wczytuje znalezisko od nowa i trzeba scrollować. Albo dali tak mały font względem tamtego i nie ma nawet opcji go zmienić. To wszystko jest tak zrobione żeby odhaczyć wszystkie zalecenia i wymagania, ale nic ponadto. Zmarnowane pieniądze i odpływ użytkowników, wszystko wprowadzone po cichaczu (jeszcze jakieś nda na udostępnienie nowego api xD), bez żadnego feedbacku od użytkowników... Wstyd...
@grand_khavatari
Nie wiem, no to mogłaby być opcja bo dla mnie to nieporozumienie. Zawsze tak korzystałem na nieoficjalnej apce. Inaczej nie umiem :-(
Nie wiem jak można przypadkowo klikać w ekran przesuwając... ale nie o to chodzi :-)
Z resztą to tylko jeden z problemów.
@m4rciniak: wystarczy że ten portal klepią w Indiach, a ktoś z biura w Poznaniu im mówi co mają robić no i jest jak jest...
Skąd niby taki indus ma wiedzieć jak ten portal ma działać xD