Wpis z mikrobloga

Aktualizacja Wykop X 2.3.0

NAPRAWIŁEM BLACKLISTOWANIE :)

BLACK LISTY - działające blokowanie
- blacklistuj użytkowników (ukrywa wpisy, komentarze, znaleziska wybranych uzytkowników)
- blacklistuj tagi (ukrywa wpisy na mikroblogu pod danym tagiem #)

⭐ Ukrywanie wpisów na Mikroblogu, które nie mają w treści żadnego tagu #

#wykopwnowymstylu #wykop #wykopchangelog #wykop20 #nowywykop
SebastianDosiadlgo - Aktualizacja Wykop X 2.3.0

NAPRAWIŁEM BLACKLISTOWANIE :)

BLACK...

źródło: blacklist

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SebastianDosiadlgo: Zainstalowałem sobie, fajne to. Tylko zastanawia mnie czy będzie ci się chciało naprawiać tyle opcji jak zaczną grzebać w layoucie i pozmieniają elementy. Już jak ostatnio grzebali to zamiast przestylować tę belkę :before, która pojawia się np. przy komentarzu opa to dodali drugą, a tą pierwszą ukryli.
  • Odpowiedz
Zainstalowałem sobie, fajne to. Tylko zastanawia mnie czy będzie ci się chciało naprawiać tyle opcji jak zaczną grzebać w layoucie i pozmieniają elementy. Już jak ostatnio grzebali to zamiast przestylować tę belkę :before, która pojawia się np. przy komentarzu opa to dodali drugą, a tą pierwszą ukryli.


@NonServiam-: jestem świadomy, że wraz z kolejnymi zmianami niektóre rzeczy przestaną w moim modzie działać.
Tak wolno to robią, że na ich 3
  • Odpowiedz
@SebastianDosiadlgo: Wykop jest popsuty i jak jest dużo plusujących to n ostatnich nie jest linkiem tylko są jako plain text wrzuceni wszyscy w jeden element li. Wtedy to twoje wyróżnianie na nich nie działa. Widzę też, że na twoim filmie wyróżnionych wyrzuca na początek, u mnie tak nie jest.
  • Odpowiedz
@SebastianDosiadlgo: Pytanie teoretyczne: Czy jest możliwość wyróżnienia wykopaliska np. wyświetlenia ramki czy tła na wybrany kolor, jeśli źródłem informacji jest jakaś konkretna strona lub dodający?
  • Odpowiedz