Wpis z mikrobloga

@ElefantKatona: Brzuch na górze wcale nie jest jakiś wielki i przy normalnej redukcji nic nie zostanie. Oczywiście to jest też kwestia jakości skóry czy jest jędrna i w jakim tempie została rozciągnięta do tego stopnia. Dziwne jest podejście ludzi z komentarzy, którzy są zdziwieni, że w rok taka przemiana jest możliwa. Przemiana jak najbardziej możliwa i widać, że nastawiona mocno na redukcję bo i dla dużej ilości osób dokładając odpowiednie ćwiczenia,
@smallboobslover

Miałem 21 jak zaczynałem teraz 22.
Używałem jak zawsze po kąpieli balsamu do ciała xd
Miałem na początku rozstępy na boczkach ale teraz już są białe i słabo je widać..
Nie jest to takie trudne żeby deficyt utrzymać :D Musisz wszystko liczyć, ważyć jedzenie i przede wszystkim zapisywać żeby mieć kontrolę polecam apkę FatSecret od początku z niej korzystam i praktycznie wszystkie produkty tam są.
Wejdź na 1900-2000 kcal i myślę
@smallboobslover: polecam wszystko ważyć. Ja też jadłem niby zdrowo bo pełnoziarnisty makaron z tuńczykiem ale jak zacząłem ważyć to okazywało się że porcja ma ponad pół kg gdzie większość to węgle. Ważne są kalorie choć nikt nie jest taki sam od linijki. Po obróbce wszystko może mieć inny poziom kalorii czy Ig. Masz warzywa które mają dużo kalorii i takie które mają ich mało. Makro też jest ważne. Ja zacząłem półtora