Wpis z mikrobloga

Mam 23 lata i dopiero dziś zdałem prawo jazdy, wrócilem po roku i się udało, wiele stresu mnie to kosztowało a w domu zamaist się cieszyć to babcia przez 5 minut mi gadała żebym wyciągnął wnioski z dwóch błedow jakie popełniłem czyli po prostu mi dw razy zgasł przed rondem i tylko gadała że nie można popełniać błędów, kupiłem dwa wina żeby to.opić w domu ale tak naprawde każdy by wolał żebym nie zdał, siedzę sam zamknięty w pokoju i piję to wino
#przegryw #prawojazdy
  • 100
@hbeolyos
nie przejmuj się, ja robiłem prawko, odpuszczałem, potem zupełni od nowa, zdałem i już zrobiłem kilkadziesiąt tysięcy samochodem i z każdym razem pewniej jeżdżę.
@hbeolyos
kumpel po 15 latach się zmobilizował i zdał i się nie przejmował innymi. nie ważne zdanie innych ważne że ty masz kwit i 2 winiacze dla siebie. sztos i grali
@kinesin1000: Zadajesz sobie sprawę z tego, że w razie kolizji czy wypadku poniesiesz odpowiedzialność finansową z własnej kieszeni? Pomimo tego, że masz opłacone ubezpieczenie to ubezpieczalnia nie pokryje kosztów za jazdę bez uprawnień. Zastanów się, bo jak wiadomo wypadków się nie planuje i przyjdzie to nieoczekiwanie, a wtedy możesz sobie zniszczyć życie.
@hbeolyos: ja też zdałem w wieku 23 lat pjona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale kurs ukończyłem jak miałem 18 lat, poddałem się po 5 próbach na dodatek wszyscy mi gadali jakieś głupoty, gadali mi także przed egzaminem za 6 podejściem ale wtedy już ich olałem robiłem swoim tempem i zdałem bez problemu i bez nerwów.