Wpis z mikrobloga

Mam 23 lata i dopiero dziś zdałem prawo jazdy, wrócilem po roku i się udało, wiele stresu mnie to kosztowało a w domu zamaist się cieszyć to babcia przez 5 minut mi gadała żebym wyciągnął wnioski z dwóch błedow jakie popełniłem czyli po prostu mi dw razy zgasł przed rondem i tylko gadała że nie można popełniać błędów, kupiłem dwa wina żeby to.opić w domu ale tak naprawde każdy by wolał żebym nie zdał, siedzę sam zamknięty w pokoju i piję to wino
#przegryw #prawojazdy
  • 100
@hbeolyos: mirku, szczerze Ci gratuluję, smutno, że babcia tak poddymia zamiast się cieszyć, ale no nic nie poradzisz, olej to i się nie przejmuj, mirko jest z Ciebie dumne, świętuj i baw się dobrze!
i pamiętaj, żeby nie łączyć alko z prowadzeniem pojazdów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hbeolyos: Nienawidzę dla zasady twoich roczników ale dam dobrą radę - tak samo jak i ja (lvl 30) tak i ty, mlody, powinniśmy #!$%@?ć prądem pokolenie PRLu które nie ma pojęcia o dzisiejszej rzeczywistości i asertywnym podejściu do człowieka. Nie kłóć się z nimi, nie zmienisz ich, to jest walka z wiatrakami i strata czasu. Pij, drzwi do świata masz otwarte. To jest naprawdę wielki dzień. Daj znać to pogadamy o
@hbeolyos: Gratulacje, ale nie pij, szkoda marnować nerwy. Zaraz odbierzesz prawko i możesz jeździć, a babcia może sobie miesięczny przedłużyć, bo już sobie zniechęciła darmowego szofera. Błędy się popełnia, standard, szczególnie na egzaminie. Jak zaczniesz jeździć regularnie, to odłóż sobie parę stówek i pojedź do jakiegoś ośrodka doskonalenia techniki jazdy. Zobaczysz, że nauka jazdy może być przyjemna i niezbyt stresująca, gdy się wyeliminuje cały stres związany z egzaminem państwowym.
@hbeolyos: ja kiedyś na egzaminie chciałem przepuścić przechodnia na pasach a koleś stoi, bawi się telefonem i macha ręką że mam jechać - no to chciałem ruszyć a egzaminatorka jeb po hamulcach i mi gada że wymusiłem pierwszeństwo bo przechodzień nie ma uprawnień do kierowania ruchem. Pewnie jakbym tam stał jak debil to też by mnie uwaliła.

Tak się #!$%@?łem że prawko dopiero 10 lat później w Niemczech zdałem - okazuje