Wpis z mikrobloga

Mam 23 lata i dopiero dziś zdałem prawo jazdy, wrócilem po roku i się udało, wiele stresu mnie to kosztowało a w domu zamaist się cieszyć to babcia przez 5 minut mi gadała żebym wyciągnął wnioski z dwóch błedow jakie popełniłem czyli po prostu mi dw razy zgasł przed rondem i tylko gadała że nie można popełniać błędów, kupiłem dwa wina żeby to.opić w domu ale tak naprawde każdy by wolał żebym nie zdał, siedzę sam zamknięty w pokoju i piję to wino
#przegryw #prawojazdy
  • 100
@hbeolyos: nie wiem na czym teraz się zdaje ale jak zdawałem w 2008 to były dwa auta - yaris i corsa. Z tym, ze cors było dużo mniej w wordzie, wiec najczęściej się jeździło yariską. Nie miałem praktycznie żadnych problemów ani na kursie ani na egzaminie z jazda tylko ta #!$%@? yariska mi ciagle gasła. Na każdych jazdach, po kilka razy aż do samego egzaminu na którym tez mi dwa razy
@hbeolyos
Ja zdałem za pierwszym w wieku 18 lat 2015 mówili że ta placówka słynie z najmniejszej zdawalnosci miałem egzaminatora który niby jest najgorszy i mój wniosek ludzie to debile jeśli nie potrafią zdać za pierwszym razem
Mam 23 lata i dopiero dziś zdałem prawo jazdy, wrócilem po roku i się udało, wiele stresu mnie to kosztowało a w domu zamaist się cieszyć to babcia przez 5 minut mi gadała żebym wyciągnął wnioski z dwóch błedow jakie popełniłem czyli po prostu mi dw razy zgasł przed rondem i tylko gadała że nie można popełniać błędów, kupiłem dwa wina żeby to.opić w domu ale tak naprawde każdy by wolał żebym
@Marvel7: ja zdalem za pierwszym na motocykl i samochód w jeden dzień.
Zaczynało 20 osób od testów i 15 przeszło dalej. Na samochód zdało 6 osób a na motocykl i samochód 1 osoba.
O czym to świadczy?
O tym że 5 osób to głąby bo pytania są do nauczenia się prędzej. A te 9 osób może miało pecha może stres chyba że zdają już 7 raz to wtedy żeczywiscie coś jest
@hbeolyos: Gratulacje Mireczku. Wiem, że trudno oddzielić emocje, a właściwie to się nie da, ale staraj się jak najmniej przejmować tym gadaniem babci. Zdałeś dla siebie nie dla niej. Więc ciesz się. Tylko może poprzestań lepiej na jednej flaszce wina, albo na jej połowie. Tym bardziej, że jak rozumiem pijesz sam. Niby heheszki, ale tak w prosty sposób można się nabawić problemu alkoholowego. Po co Ci to Mirasie.
Jestem Andy, numerant jakich mało


@hbeolyos: To teraz tak podstawowe zasady.
1. Rozpędzić auto jest łatwo, gorzej wyhamować.
2. Korzystaj z lusterek. Zmiana pasa ruchu, wyprzedzanie, wymijanie itd.
3. Nie daj się furiatom jeśli jedziesz przepisowo. Jak im to przeszkadza to niech Cię przeskoczą.
4. Uważaj przy przejściach i nie tylko, bo już teraz w 100% Ty jesteś odpowiedzialny też za swoje przyszłe błędy.
5. Nie śpiesz się. Ominiesz zjazd pojedziesz
@fastmotion: hint dla przyszłych zdających - w sytuacji wątpliwej, pytasz egzaminatora, niech decyduje. Częściej sytuacja dotyczy wpuszczania z podporządkowanej na zapchaną drogę, bo tam jak ktoś nie wpuści, możesz stać aż szczyt komunikacyjny minie, ale generalnie zasada pozostaje - ktoś umożliwia jazdę mimo pierwszeństwa, zwracasz się do egzaminatora, czy masz skorzystać.
@hbeolyos
Hah, zapisałem się na na prawko w wieku 18 lat, zdałem za 7 dopiero! Razem prawie w wieku lat 23.
Wszystko przez to że byłem nerwowy i potrafiąc jeździć popełniałem w stresie głupie błędy które podczas nauki mi się nie przytrafiały. A że było fatalnie z kasą to przed każdym egzaminem wykupywalem w cholere dodatkowych jazd, a potem po oblanym egzaminie znowu np miałem pół roczną przerwę przez brak finansów
Dzisiaj
@hbeolyos: Stare pokolenie w Polsce to kopalnia zawiści i komunistycznego dowalania się do wszystkiego. Gratulacje! Pamiętaj tylko że zdany papier to tak naprawdę początek nauki, nie szarżuj, nie daj się podpuszczać innym i szanuj przepisy a będzie spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°).