Wpis z mikrobloga

Mam taki problem - fachowcy wykańczali mieszkanie, kasy poszło dużo (łazienka robocizna 18k bez faktury), ale nie jestem zadowolony np. z efektów cięcia płytek w łazience. Porobili uszczerbki, cięcia 45 stopni w zasadzie są bez fug, przez to że były duże szpary w kątach silikon jest z 3 razy większy od fug. Problem w tym, że według nich jest w porządku, zaczyna się gadanie w stylu że przesadzam, że muszą zus zapłacić, że już zaraz wchodzą gdzieś indziej i oczekują kasy itd. Nie jestem w stanie ich przegadać, technicznie też słabo się znam. Są jakieś firmy zajmujące się takimi "odbiorami" wykończenia mieszkania (#poznan)? Już sam nie wiem na ile ja przesadzam a na ile robią mnie w bambuko.

#pytanie #problem #pytaniedoeksperta #wykonczeniemieszkania #mieszkanie #nieruchomosci #odbiormieszkania #remont #remontujzwykopem #lazienka #plytki
becvvv - Mam taki problem - fachowcy wykańczali mieszkanie, kasy poszło dużo (łazienk...

źródło: received_2906202589513018

Pobierz
  • 24
@becvvv: Wg. mnie nie przesadzasz, jest zrobione kiepsko wizualnie. A czy nic nie cieknie pod zabudową to się zorientujesz dopiero jak grzyb zacznie wychodzić. Na Twoim miejscu to po pierwsze dogadał się na obniżkę ceny za robociznę, a po drugie spisałbym umowę, żeby jakby coś wyszło po czasie, było na podstawie czego dochodzić roszczeń.
@becvvv: Napisz co oni jeszcze tam robili poza układaniem płytek, bo jeżeli same płytki, to cena wydaje się jakaś z kosmosu.

Przeliczyłeś ile wyszło za m2 układania tych płytek?

Nie dość, że #!$%@?, to zwyczajnie chcą cię wydymać na pieniądze. Pewnie jakiś margines społeczny tę pracę wykonywał.

Współczuję takiej sytuacji. Najlepiej byłoby ich nie wpuszczać już do mieszkania, próbować rozliczyć się w innym miejscu.
Ewentualne poprawki powinien zrobić ktoś inny.