Wpis z mikrobloga

Mam taki problem - fachowcy wykańczali mieszkanie, kasy poszło dużo (łazienka robocizna 18k bez faktury), ale nie jestem zadowolony np. z efektów cięcia płytek w łazience. Porobili uszczerbki, cięcia 45 stopni w zasadzie są bez fug, przez to że były duże szpary w kątach silikon jest z 3 razy większy od fug. Problem w tym, że według nich jest w porządku, zaczyna się gadanie w stylu że przesadzam, że muszą zus zapłacić, że już zaraz wchodzą gdzieś indziej i oczekują kasy itd. Nie jestem w stanie ich przegadać, technicznie też słabo się znam. Są jakieś firmy zajmujące się takimi "odbiorami" wykończenia mieszkania (#poznan)? Już sam nie wiem na ile ja przesadzam a na ile robią mnie w bambuko.

#pytanie #problem #pytaniedoeksperta #wykonczeniemieszkania #mieszkanie #nieruchomosci #odbiormieszkania #remont #remontujzwykopem #lazienka #plytki
becvvv - Mam taki problem - fachowcy wykańczali mieszkanie, kasy poszło dużo (łazienk...

źródło: received_2906202589513018

Pobierz
  • 24
Co ty u Łęciny tą łazienkę robiłeś? "Może i robimy ch.jowo, ale kto robi tanio"?

Ja robiłem łazienkę 2,5 roku temu. Ja rozumiem, że inflacja praweie 20% rocznie, ale za 20tys. robocizny z hakiem mi firma zrobiła DWIE łazienki (ale czysta robota bo nowy dom), wykafelkowanie prawie 120m2 powierzchni domu (plus schody) i pomalowanie ścian i sufitów we wszystkich pomieszczeniach.
I po prawie 3 latach nie mam do czego się doczepić. Kafelki
markhausen - Co ty u Łęciny tą łazienkę robiłeś? "Może i robimy ch.jowo, ale kto robi...

źródło: lazienka

Pobierz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@becvvv: o ile z tej grubości fugi na drugim zdjęciu to jeszcze można by się wyłgać, to te cięcie 45* z odpryskami to przegięcie. Wygląda chvjowo, oni pierwszy raz cieli płytki pod kątem albo za trzeźwi byli. Więc tego nie powinieneś odpuszczać
@becvvv: Możesz napisać tu lub na PW jaka firma robiła to wykończenie? Sam niedługo będę musiał wybrać i nie chciałbym przypadkowo na nich trafić, bo nie wydaje mi się, żebyś przesadzał, niezła lipa. ( _)
@kfff: Myślałem, że akurat trafiła się okazja, bo termin mieli od razu. Właściciel firmy zapewniał, że reprezentują super jakość, że sprawdzona ekipa z 30 letnim doświadczeniem. W ostatniej chwili jednak chciałem się wycofać, ale zaczął się żalić, że pracownicy zaklepani, kredyty, dzieci, no to uległem. Finalnie wygląda na to, że właściciel bierze robotę, a pod to szuka pracowników.

Co chwilę pojawiały się jakieś problemy - a to złapałem ich na kłamstwie,
@becvvv: Sprawa jest prosta. Zrobili #!$%@? i powinni poprawić. Jak nie mają umowy i wszystko jest na czarno to zaproponuj że albo doprowadzają do porządnego stanu albo niech sobie idą do sądu po pieniądze. Przecież Ty żadnej umowy nie podpisywałeś...