Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

za nami dlugi dzien pracy, dlatego dzisiejsza aktualizacje #wykopchangelog publikuje o nieco pozniejszej porze, ale wierze, ze te usprawnienia (nie ostatnie!) Was uciesza.

Zmiany, ktore dzis wprowadzilismy, to:

1. Zglaszaliscie nam problem z prawidlowym linkowaniem na Mikroblogu - obecnie zostalo to naprawione. Teraz, jesli ktos w dyskusji uzyje Waszego loginu (@login_uzytkownika), powiadomienie przekieruje Was bezposrednio do miejsca, w ktorym zostaliscie zawolani. Wiemy, ze podobny problem dotyczy rowniez wolania w znaleziskach - pracujemy obecnie nad rozwiazaniem tej kwestii.

2. Zmienilismy sposob prezentacji dyskusji na Mikroblogu. Obecnie pod postem beda pojawialy sie dwa komentarze, nie trzy. Ucieszy Was zapewne fakt, ze bada to dwa najlepsze komentarze w dyskusji, a nie trzy pierwsze. Wiemy, ze na tej zmianie bardzo Wam zalezalo.

3. Pojawily sie rowniez zmiany zwiazane z edytorem dodawania komentarzy, stal sie "wyzszy" i wygodniejszy w korzystaniu - sprawdzcie i podzielcie sie swoimi opiniami.

4. Na Mikroblogu, w zakladce "aktywne" poprawilismy sortowanie Waszych wpisow, tak by lepiej pokazywac to co rzeczywiscie jest aktywne.

Obecnie realizujemy:
- wdrozenie powiadomien dla tagow;
- kolejne poprawki w czarnych listach;
- zmiana wygladu trybu nocnego;
- update aplikacji na Androida
- uruchomienie testow beta aplikacji iOS - przed wdrozeniem produkcyjnym zaprosimy rowniez Was do wspolpracy;
realizacja aktualnych poprawek i bledow.

Chetnie dowiemy sie jakie tematy, usprawnienia i naprawy bledow maja obecnie dla Was najwyzszy priorytet. Co jest dla Was wazne, co utrudnia Wam korzystanie z serwisu, a takze to co chcielibyscie obecnie zmienic. Podzielcie sie w komentarzach swoimi opiniami, sa one dla nas bardzo wazne.

#wykop #nowywykop #naprawiamy #internet
  • 250
@m__b: Nie Panie Białkov. Punkt numer 1 nie działa. 2 - To nie tak, że nam zależało, ale była to podstawa działania serwisu, którą #!$%@?ście. Zabierzcie się za to, żeby wyświetlało mi WSZYSTKIE wpisy z tagów które obserwuję, bo widząc 2 wpisy na godzinę codziennie jestem bliski usunięcia konta.
@m__b: Michał, dlaczego na twoim profilu pokazuje w tym momencie 64 obserwujących, a jak się kliknie to jest 88 stron po 30 obserwujących na każdej?

W ogóle przed chwilą mikroblog ci padł na 5 minut. Za każdym razem jak ci wykop pada to wydaje mi się, że dostałem bana.
Przestań mnie trollować proszę.
może zrób jakaś belkę w jakimś jasnym szarym kolorze która będzie oddzielać wpisy. ciężko się czyta w tej odsłonie... coś co będzie wyraźnie oddzielać poszczególne publikacje. Roboty mało, zawsze można usunąć te 3 linijki kodu, a może się to przyjmie
@m__b: a moglibyście zmienić edytor wpisów na mirko? Aktualnie widoczne jest tylko 7 linijek tekstu i nie rozszerza się wraz z objętością wpisu jak w starej wersji tylko jest suwak. Nie można go też rozszerzyć ręcznie. Straszni irytujące jest pisanie dłuższych wpisów, w akapitami, wcięciami, itd., kiedy nie widać na ekranie całego tekstu. Trudno się w nim odnaleźć. Zresztą jeśli nie wklejałeś tego tekstu powyżej, to powinieneś wiedzieć.