Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

za nami dlugi dzien pracy, dlatego dzisiejsza aktualizacje #wykopchangelog publikuje o nieco pozniejszej porze, ale wierze, ze te usprawnienia (nie ostatnie!) Was uciesza.

Zmiany, ktore dzis wprowadzilismy, to:

1. Zglaszaliscie nam problem z prawidlowym linkowaniem na Mikroblogu - obecnie zostalo to naprawione. Teraz, jesli ktos w dyskusji uzyje Waszego loginu (@login_uzytkownika), powiadomienie przekieruje Was bezposrednio do miejsca, w ktorym zostaliscie zawolani. Wiemy, ze podobny problem dotyczy rowniez wolania w znaleziskach - pracujemy obecnie nad rozwiazaniem tej kwestii.

2. Zmienilismy sposob prezentacji dyskusji na Mikroblogu. Obecnie pod postem beda pojawialy sie dwa komentarze, nie trzy. Ucieszy Was zapewne fakt, ze bada to dwa najlepsze komentarze w dyskusji, a nie trzy pierwsze. Wiemy, ze na tej zmianie bardzo Wam zalezalo.

3. Pojawily sie rowniez zmiany zwiazane z edytorem dodawania komentarzy, stal sie "wyzszy" i wygodniejszy w korzystaniu - sprawdzcie i podzielcie sie swoimi opiniami.

4. Na Mikroblogu, w zakladce "aktywne" poprawilismy sortowanie Waszych wpisow, tak by lepiej pokazywac to co rzeczywiscie jest aktywne.

Obecnie realizujemy:
- wdrozenie powiadomien dla tagow;
- kolejne poprawki w czarnych listach;
- zmiana wygladu trybu nocnego;
- update aplikacji na Androida
- uruchomienie testow beta aplikacji iOS - przed wdrozeniem produkcyjnym zaprosimy rowniez Was do wspolpracy;
realizacja aktualnych poprawek i bledow.

Chetnie dowiemy sie jakie tematy, usprawnienia i naprawy bledow maja obecnie dla Was najwyzszy priorytet. Co jest dla Was wazne, co utrudnia Wam korzystanie z serwisu, a takze to co chcielibyscie obecnie zmienic. Podzielcie sie w komentarzach swoimi opiniami, sa one dla nas bardzo wazne.

#wykop #nowywykop #naprawiamy #internet
  • 250
@m__b:

Problemem są powiadomienia: aby z tagów były na dzwoneczku i obok, aby jak ktoś do nas pisze to były osobno. Bez tego nie da się nawigować po serwisie i głównie dlatego jest martwy.

A drugim najważniejszym problemem UI/UX jest kolorystyka i układ nocnej - dopóki nie zostanie przywrócony stary motyw, to starzy użytkownicy nie wrócą. Po komentarzach widać, że nikomu nie chce się "przyzwyczajać". Im dłużej to trwa, tym mniejsza
@m__b
co z nieoficjalną aplikacją wykopu na androida? Widać że ktoś coś robi bo pojawiają się wpisy nowe. Będzie jeszcze działać? Macie kontakt z twórcą tej apki? Bo to jest jedyną opcją aby wszystko było jak dawniej.
@m__b: wykop jest tak specyficzną społecznością że prawdą jest że trzeba przywrócić cały front taki jak był 1:1 to wtedy ktokolwiek wróci, jakieś okienko można zaokraglić tu czy tam, a dłubać tylko pod spodem w celu optymalizacji, ten front co był to była czysta prostota, a teraz jest krok w tył, strona nie stała się bardziej przejrzysta i minimalistyczna jak to się teraz robi, ona taka była przed update'em
@m__b
po dodaniu komentarza na mikroblogu, w apce mobilnej cała strona odświeża się, wykonując powrót do pierwszego wpisu, zamiast pozostać w miejscu ostatnio przeglądanego wpisu.
@m__b: powiedz mi proszę jak usunąć konto? Poprzednią procedurę mi przerwaliście aktualizacją. Chcę natychmiastowego usunięcia konta. Czytałem, że dużo osób ma ten problem. Wgl co to za procedura? Nie spotkałem się nigdzie indziej z 30 dniami czekania. Wysłałem też mejla na iodo@wykop.pl, ale na to też macie 30 dni!
@m__b: Panie Michale to ze Pan wrzuca wpisy przed 22 to nie znaczy, że pracuje efektywnie tylko na drugą zmianę. I zaraz będzie tak źle ze trzeba i na nocki zostać a wtedy pasta nie będzie pastą. Powodzenia w przywracaniu starej wersji