Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

za nami dlugi dzien pracy, dlatego dzisiejsza aktualizacje #wykopchangelog publikuje o nieco pozniejszej porze, ale wierze, ze te usprawnienia (nie ostatnie!) Was uciesza.

Zmiany, ktore dzis wprowadzilismy, to:

1. Zglaszaliscie nam problem z prawidlowym linkowaniem na Mikroblogu - obecnie zostalo to naprawione. Teraz, jesli ktos w dyskusji uzyje Waszego loginu (@login_uzytkownika), powiadomienie przekieruje Was bezposrednio do miejsca, w ktorym zostaliscie zawolani. Wiemy, ze podobny problem dotyczy rowniez wolania w znaleziskach - pracujemy obecnie nad rozwiazaniem tej kwestii.

2. Zmienilismy sposob prezentacji dyskusji na Mikroblogu. Obecnie pod postem beda pojawialy sie dwa komentarze, nie trzy. Ucieszy Was zapewne fakt, ze bada to dwa najlepsze komentarze w dyskusji, a nie trzy pierwsze. Wiemy, ze na tej zmianie bardzo Wam zalezalo.

3. Pojawily sie rowniez zmiany zwiazane z edytorem dodawania komentarzy, stal sie "wyzszy" i wygodniejszy w korzystaniu - sprawdzcie i podzielcie sie swoimi opiniami.

4. Na Mikroblogu, w zakladce "aktywne" poprawilismy sortowanie Waszych wpisow, tak by lepiej pokazywac to co rzeczywiscie jest aktywne.

Obecnie realizujemy:
- wdrozenie powiadomien dla tagow;
- kolejne poprawki w czarnych listach;
- zmiana wygladu trybu nocnego;
- update aplikacji na Androida
- uruchomienie testow beta aplikacji iOS - przed wdrozeniem produkcyjnym zaprosimy rowniez Was do wspolpracy;
realizacja aktualnych poprawek i bledow.

Chetnie dowiemy sie jakie tematy, usprawnienia i naprawy bledow maja obecnie dla Was najwyzszy priorytet. Co jest dla Was wazne, co utrudnia Wam korzystanie z serwisu, a takze to co chcielibyscie obecnie zmienic. Podzielcie sie w komentarzach swoimi opiniami, sa one dla nas bardzo wazne.

#wykop #nowywykop #naprawiamy #internet
  • 250
@Daleth2202: miałem o tym właśnie pisać ale pierw specjalnie przejrzałem 3 strony komentarzy żeby znaleźć Twój ;)

@m__b weź tam powiedz mordeczkom frontendowym od was, ze te dwa najbardziej plusowane wpisy co dostają z backendu to niech sobie przefiltrują po dacie

Albo jak dostają cała listę i na froncie wybierają dwa to niech pierw posortują po plusach, wezmą dwa i je posortują po dacie

Bo teraz widzę komentarz na gorze który
@m__b:
-ile mi zapłacisz za testowanie tej waszej chałupniczej aplikacji i marnowanie swojego czasu?

-kiedy wywalicie na pysk z dozywotnim perm banem pewnych moderatorów -kolaborantów?

-dlaczego uszczesliwiasz ludzi na siłę?

-kiedy przeprosisz za takie persony na wykopie jak MASA lub orlen?
2. Zmienilismy sposob prezentacji dyskusji na Mikroblogu. Obecnie pod postem beda pojawialy sie dwa komentarze, nie trzy. Ucieszy Was zapewne fakt, ze bada to dwa najlepsze komentarze w dyskusji, a nie trzy pierwsze. Wiemy, ze na tej zmianie bardzo Wam zalezalo.


@m__b: zróbcie tak jak na starym wykopie, czyli 2 najlepsze komentarze, ale w kolejności chronologicznej! Czułem podskórnie, że nawet tego nie poprawicie jak należy.
dlaczego k.u.r.n.a w aktywnych pojawia się wpis sprzed ponad 24h...? Japoerhole


@mateusz-zahorski: A dlaczego mialby sie nie pojawic skoro jest uznany za aktywny? Pytam zupelnie powaznie, nigdy nie korzystalem z tej funkcji wiec nie wiem co tu jest nie tak.
Skoro jest spora aktywnosc we wpisie to dlaczego mialby nie byc w aktywnych?
@m__b
Brakuje mi możliwości zaznaczania / kopiowania treści z postu lub komentarza. Gdy ktoś coś linkuje z poziomu aplikacji nie jest możliwe odwtorzenie linku.
Brakuje możliwości pobierania zdjęć z aplikacji. Jak jest jakiś dobry memik to trzeba robić SS.
Czy zrobienie odstępów między postami jest tak trudne? Margin-bottom:10px; ( ͡º ͜ʖ͡º)
@m__b: Nadal brakuje poprawy widoczności miedzy wpisami, a komentarzami bo dalej nie wiadomo co jest wpisem a komentarzem i wszystko się zlewa, komentarze są naprzemiennie białe i niebieskie (tryb dzienny) co psuje widoczność. Dodatkowo pasek przewijania po prawo jest strasznie cienki, mało widoczny i na pierwszy rzut oka nie wiadomo w którym miejscu na stronie jesteśmy.
@m__b: wprawdzie żeby przy przewijaniu mikroblogu w dół na telefonie górna belka chowała się za brzeg ekranu. Teraz działa to tylko na stronie profilu użytkownika.