Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

za nami dlugi dzien pracy, dlatego dzisiejsza aktualizacje #wykopchangelog publikuje o nieco pozniejszej porze, ale wierze, ze te usprawnienia (nie ostatnie!) Was uciesza.

Zmiany, ktore dzis wprowadzilismy, to:

1. Zglaszaliscie nam problem z prawidlowym linkowaniem na Mikroblogu - obecnie zostalo to naprawione. Teraz, jesli ktos w dyskusji uzyje Waszego loginu (@login_uzytkownika), powiadomienie przekieruje Was bezposrednio do miejsca, w ktorym zostaliscie zawolani. Wiemy, ze podobny problem dotyczy rowniez wolania w znaleziskach - pracujemy obecnie nad rozwiazaniem tej kwestii.

2. Zmienilismy sposob prezentacji dyskusji na Mikroblogu. Obecnie pod postem beda pojawialy sie dwa komentarze, nie trzy. Ucieszy Was zapewne fakt, ze bada to dwa najlepsze komentarze w dyskusji, a nie trzy pierwsze. Wiemy, ze na tej zmianie bardzo Wam zalezalo.

3. Pojawily sie rowniez zmiany zwiazane z edytorem dodawania komentarzy, stal sie "wyzszy" i wygodniejszy w korzystaniu - sprawdzcie i podzielcie sie swoimi opiniami.

4. Na Mikroblogu, w zakladce "aktywne" poprawilismy sortowanie Waszych wpisow, tak by lepiej pokazywac to co rzeczywiscie jest aktywne.

Obecnie realizujemy:
- wdrozenie powiadomien dla tagow;
- kolejne poprawki w czarnych listach;
- zmiana wygladu trybu nocnego;
- update aplikacji na Androida
- uruchomienie testow beta aplikacji iOS - przed wdrozeniem produkcyjnym zaprosimy rowniez Was do wspolpracy;
realizacja aktualnych poprawek i bledow.

Chetnie dowiemy sie jakie tematy, usprawnienia i naprawy bledow maja obecnie dla Was najwyzszy priorytet. Co jest dla Was wazne, co utrudnia Wam korzystanie z serwisu, a takze to co chcielibyscie obecnie zmienic. Podzielcie sie w komentarzach swoimi opiniami, sa one dla nas bardzo wazne.

#wykop #nowywykop #naprawiamy #internet
  • 250
  • Odpowiedz
@m__b: Dlaczego przez ponad rok czasu nie zostały poprawione błędy zgłoszone przez osoby testujące nową wersję portalu podczas zamkniętych testów w listopadzie 2021? Dlaczego została wdrożona wadliwa wersja portalu pomimo wiedzy o błędach, niedoróbkach i źle zaprojektowanych funkcjonalnościach występujących w tej wersji?

Dlaczego nie poinformowaliście twórców aplikacji i dodatków którzy nie byli zainteresowani testowaniem API v3, że API v2 zostanie wyłączone?

Dlaczego we wpisie z przeprosinami posłużyłeś się półprawdą i manipulacją
  • Odpowiedz
drugi komentarz
eh, popsuliście zabawę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

- Naprawcie buga w którym można kasować komentarze ze swoich wpisów ale po x minutach już nie można wykasować swojego komentarza w czyimś wpisie
- Dodajcie w profilu zakładkę z akcjami tak jak wcześniej, żeby pokazywało aktywność ze znalezisk, wpisów i komentarzy
- Dodajcie możliwość dodawania wielu zdjęć do wpisu
- Domyślnie włącznie privy do użytkowników i jak ktoś
  • Odpowiedz
  • 1598
Słuchaj, @m__b mówię ci, dam ci stówę, a ty zrobisz nam przysługę. Przywrócisz stary portal, zrobisz tak, jak było kiedyś, tak żeby wszyscy byli chociaż trochę zadowoleni. Widzisz, ja potrzebuję starych funkcji, starych powiadomień, starego widoku, starych ludzi, wiesz, o co chodzi, nawet te #!$%@? pato tagi nie dają rady, wszyscy #!$%@?ą z tego #!$%@?łka. Więc słuchaj, dam ci te 100 dolarów, przywracasz stary portal, odwalisz się od nas i wykopu, i
Heekate - Słuchaj, @m__b mówię ci, dam ci stówę, a ty zrobisz nam przysługę. Przywróc...

źródło: bialekoddawajstarywypok

Pobierz
  • Odpowiedz
@m__b
przecież z tego co widzę to aplikacja miała aktualizacje 17 stycznia i od tego dnia zero zmian. Więc co wy robicie ? Powiadomienia push nie działają. Zmiany wizualne zero zmian. A komentarzy to w ogole nie powinno być.
  • Odpowiedz
- wdrozenie powiadomien dla tagow;


@m__b: to powinno być pierwsze zrobione. Bez tego wszystko umarło. Jak można było się chwalić naprawą tagów, jak podstawowa funkcjonalność z nimi związana nie działa?

Do apki zgłaszałem kilka błędów, ale nikt nawet nie odpisał - dzięki za zgłoszenie.
1. odpowiadam cytatem - nie wstawia kogo to cytat, jak kliknę odpowiedz to kasuje cytat.
2. Nie można nic zaznaczyć z treści. Jak ktoś wstawi np linka
  • Odpowiedz